Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,
Mam bardzo małe możliwości aby spotkać fajnego #niebieskipasek.
W pracy wszyscy zajęci, na uczelni nikogo wartego uwagi nie ma. Jakbyście zareagowali na to jakby podeszła do was dziewczyna w tramwaju/ na mieście i wręczyła na karteczce numer z dopiskiem czy ma chęć na kawę?
Dobry? Zły pomysł? Chyba się nic nie straci... Najwyżej nie zadzwoni jak zajęty :P

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pomysł dobry, działaj i nie załamuj się po pierwszych porażkach.
Mi taka dziewczyna zaimponowałaby takim działaniem i nawet jakby nie była w moim guście to z czystej ciekawości bym się z nią umówił.

  • Odpowiedz
0f421c84f6: Ja zresztą mam podobny problem :D W pracy wszystkie dziewczyny zajęte, a na uczelni nie miałem okazji poznać żadnej ciekawej dziewczyny (z dwiema mam kontakt do dzisiaj, ale na takie sferze typowo przyjacielskiej). Teraz tylko wegetuje, a przydałaby się jakaś odskocznia od tej monotonii.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
W pracy wszyscy zajęci, na uczelni nikogo wartego uwagi nie ma.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd ja to znam... W każdym razie tutaj pewnie masz większe szanse niż w tramwaju, a na pewno jest to mniej zobowiązujące i stresujące. Zapraszam :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij lepiej od najprostszego hej, + cośtam żeby chociaż porozmawiać przez minutę, zanim będziesz rozdawać numery. Albo nawet lepiej po prostu poproś gościa o numer.

Albo załóż jakiegoś tindera

Albo pisz do mireczków

  • Odpowiedz