Wpis z mikrobloga

Czego wam brakowało na imprezie?


@ja-jasiek: brakowało NX oczywiście, bo nie wiem czy brać Zeldę na wii u czy na NX. biorąc pod uwagę, że reggie pisał, że nie idą w moc obliczeniową, może okazać się, że obie wersje będą takie same :( jaram się zeldą oraz nowym god of war (jezusie, trójkę na ps4 łyknąłem w dwa posiedzenia). no i na 30. urodziny może wyląduje u mnie w końcu xbox
@inrzynier: to że nie idą w moc obliczeniową raczej nie będzie oznaczać, że wypuszczą klocka o takiej samej mocy co WiiU. Prędzej będzie oznaczać, że nie będą się #!$%@?ć z Neo i Project Scorpio na liczbę teraflopsów. Zresztą, nie opłaca im się robić nic słabego, bo co? AMD im osobną linię produkcyjną na stare chipy otworzy? XD
Ja mam tylko nadzieję, że nowy GoW będzie będzie tak syty, jak się wydaje
@inrzynier: problemem wersji na Wii U jest wczytywanie obiektów, są mocne pop-iny i czasem spadk fpsów, spodziewam się i liczę, że będą próbować to naprawić w wersji na nx, choć wiadomo możesz mieć rację. Zresztą teraz Aonuma i Miyamoto stwierdzili, że Zelda od początku była planowana pod NX a GamePad w wersji na Wii U zaburza rozgrywkę ( w co akurat wierzę xD), co brzmi podejrzanie