Wpis z mikrobloga

Po bardzo dobrym występie naszej drużyny narodowej przyszedł czas na podsumowanie #rozdajo
Jako pierwszy poprawny wynik meczu Niemcy - Polska wytypował już w 5 komentarzu mirek @lordHunter, któremu serdecznie gratulujemy!

Pozostając w dobrych nastrojach i z nadzieją na kolejne udane występy Polaków postanowiliśmy do paczki @lordHunter dorzucić jeszcze flagę oraz szalik + podkładkę pod kubek! Zdjęcie tuż przed wysłaniem poniżej ( ͡ ͜ʖ ͡)


#bukmacherka #rozdajo #sts #euro2016
STS_bukmacher - Po bardzo dobrym występie naszej drużyny narodowej przyszedł czas na ...

źródło: comment_sTD1dVupYy4eaEEPHKOKE03Kj2lvTNfX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
postanowiliśmy [...] dorzucić jeszcze flagę oraz szalik + podkładkę pod kubek! [...] ( ͡ ͜ʖ ͡)


@STS_bukmacher: ten wykrzyknik i minka... yhh, serio, nie ma się czym ekscytować, nie robicie nic aż tak zajebistego w tym momencie. xD
  • Odpowiedz
@Pabick: Tak uczciwie mówiąc to nie masz pewności czy cokolwiek zarobili. Tylko oni wiedzą kto i ile postawił odpowiednio na remis, porażkę, wygraną.
  • Odpowiedz
Kierowaliśmy akcje dla zainteresowanych piłką nożną oraz występami Polaków. Stąd takie zasady i nagrody, które przecież były znane od początku.
Mamy nadzieję, że @lordHunter będzie zadowolony i to sprawi nam największą radość!
  • Odpowiedz
Bo tak, bo powinni po 1000 złotych każdemu dać. To by było spoko! Ach ta cebula wykopowa!


@szybciutki: nie, ja w ogóle nie startowałem w żadnym konkursie na wypoku, ale weź ten wykrzyknik na serio i przeczytaj jak brzmi to co oni napisali... takie "wow!", a to zwykłe materiąły promocyjne. Robią sobie reklamę na Wykopie to niech się licza z tym, że ludzie na to reagują jak na zwykłą reklamę...
  • Odpowiedz
@Dijuna to wrzuć tag bukmacherka na czarno i nie będziesz miał problemu. Jak mi coś nie odpowiada w tym tagu to poprostu nie czytam, omijam i lecę dalej. Nie udzielam się bo mnie to nie interesuje. Ale niektórzy mają za dużo czasu na majzie czy na przyrodzie to muszą się czepiać wszystkiego. Z resztą dali co mieli/ co chcieli/ co mogli. Po co to rozdrapywac? Nie pasi? Nie czytaj. Nie komentuj.
  • Odpowiedz
@STS_bukmacher: zapomnieliście o moim kubku :( niby Pazdan z główki nie strzelił, ale przyczynił się do remisu. Co z moim kubkiem :(
btw. ludzie zasady były znane, nie wiem w czym widzicie problem, przechwalanie się kto rozdaje więcej czy inne takie... gratulacje dla lordaHuntera :P
  • Odpowiedz
@szybciutki: to samo moge powiedzieć o tobie... chyba masz za dużo czasu, wrzuć mnie na czarną listę, a nie się wysilasz i mi odpowiadasz, chyba masz za dużo czasu na pszyrze, że mi odpisujesz. Po co kontynuujesz temat? Nie pasu? Nie komentuj. Lol. Przecież mogę się interesowac bukmaherką i nie lubić reklam na Wykopie więc jak to zczarnolistować? Tzn. ja się akurat PRZYPADKIEM nie interesuję nią, po prostu irytuje mnie
  • Odpowiedz