Wpis z mikrobloga

Laskowski w studiu TVP lepiej wczoraj rozpoznawał piłkarzy na monitorze niż Szpakowski będąc na stadionie. To ile razy pomylił Milika z Lewandowskim jest po prostu żenujące.
#mecz #euro2016

Mecz z Ukrainą powinien komentować na TVP:

  • Laskowski 62.5% (384)
  • Szpakowski 15.0% (92)
  • Ktoś inny 14.8% (91)
  • Sprawdzam 7.7% (47)

Oddanych głosów: 614

  • 13
  • Odpowiedz
@letitbe: Nie mam pojęcia kto i za co trzyma Szpakowskiego jako komentatora sportowego.
Wczoraj strzał Milika na bramka - Szpakowski wymienia Lewandowskiego
Końcówka meczu, Peszko wybija piłkę na aut - Szpakowski wymienia Kapustke
On ma albo problem z oczami albo jest głupi.
  • Odpowiedz
@MiHau3: A nie jest tak przypadkiem, że Szpaku został szefem pionu sportowego/komentatorów czy coś w ten deseń i dlatego to on ustala kto będzie przy którym meczu pracował? Coś takiego mi się przewinęło kiedyś przed oczami bodajże, bo pamiętam moje zażenowanie, gdy wyobraziłem sobie Szpaka mówiącego o Marszczerano w ważnym meczu LM.
  • Odpowiedz
@letitbe: Laskowski, jeśli nie dostanie więcej meczów do komentowania, to pewnie z TVP się pożegna. Nie ma już w tej stacji ani MŚ, ani ME, nie ma LM ani Ligi Europy. Ten facet po prostu się marnuje tak mało komentując, a jeśli rywalizację o ten mecz przegrywa z beznadziejnym od zawsze Szpakowskim to chyba nie ma sensu kisić się w tym relikcie przeszłości. Mam wrażenie, że NC+, Eleven a nawet Polsat,
  • Odpowiedz
@MiHau3: Sądze , że powoli szpak bedzie na eneryture odchodził, jest słaby strasznide, pieprzy głupoty i farmazony ale to juz jest symbol w tvp zakladam ze jak sie spelni zawodowo tym turniejem i bedzie mogl poprowadzic Polske przy wyjsciu z grupy, a daj boze i cwiercwinal to odejdzie na emeryturee
  • Odpowiedz