Wpis z mikrobloga

Mircy.... ciesze się że ten wpis się podobał.
Tak sobie pomyślałem, że Matiemu Borkowi może być smutno.... to przełączmy na polsat:

[MB] Ze stad de frans dobry wieczór Państwu mówią Mateusz Borek
[TH] i Tomasz Hajto
[MB] Piękny, ciepły wieczór, temperatura 23 stopnie, wilgotność 19% warunki idealne do gry. Komplet publiczności. Na trybunach przeważają biało-czerwone barwy.....

[MB] Dziś w bramce od pierwszej minuty Łukasz Fabiański zastąpi Wojtka Szczęsnego, który nabawił się urazu w poprzednim meczu przy zderzeniu z Kajlem Lafertim
[TH] Ja bym nie dramatyzował. Szkoda Wojtka, ale Łukasz grał w meczach eliminacyjnych to też jest solidny bramkarz, pewny punkt.... kto wie może Wojtek gdy się wyleczy wróci do bramki już w 1/8, a może Fabian swoimi interwencjami przekona trenera by to na niego stawiał.... pamiętamy na naszym euro 4 lata temu jak Przemek Tytoń musiał zastąpić Wojtka po czerwonej kartce.....

[MB] Obie reprezentacje już na płycie stadionu, za chwilę hymny obu państw.

[1min.] [MB] Punktualnie 21:00 Paryż, satd de frans pierwszy gwizdek Bjerna Kujpersa i rozpoczynają Polacy.

[3min.] [MB] Piszczek do Mączyńskiego. Budują akcje spokojnie Polacy. Krychowiak.
[TH] Podoba mi się jak gra Krychowiak. Łamie te linie, wchodzi między obrońców, stwarza tą możliwość rozegrania.
[MB] Niemcy w środku Gyce, znalazł tam Ezila na lewej stronie, wrzutka... spokojnie Fabiański.
[TH] Musi tutaj Łukasz szybciej wracać. Jak ja to mówię to jest to abecadło prawego obrońcy... musi Łukasz wracać na swoją pozycję.

[11min.] [MB] Spokojne te pierwsze minuty.
[TH] Można się było tego spodziewać. Obie drużyny znają się jeszcze z eliminacji.

[18min.] [MB] Ruszył teraz Kuba prawą stroną, centra... Pewnie Nojer.
[TH] dobrze tutaj Kuba.... dobre podanie od Łukasza

[22min.] {MB] dobry przechwyt Krychowiaka, Kapustka... już tam daje mu szanse rozegrania Jędrzejczyk
[TH] Ale Artur musi próbować też dośrodkowywać lewą nogą, nie może wszystkiego przekładać na prawą nogę, jest zbyt czytelny dla Hewedesa... o takich piłkarzach którzy mają jedną nogę Niemcy mają takie powiedzenie (miejsce na bardzo dziwne niemieckie słowo)
[MB] Kapustka wybrał Mączyńskiego, ten do Krychowiaka, prostopadle w pole karne.... Lewandowski i jest JEST! GOL!
[TH] Robert!
[MB] coś nieprawdopodobnego! co tutaj się dzieje?! Polacy!

itd.

#euro2016 #mecz
  • 1
@specyfik:
[28 min.] [TH] Pamiętam jeszcze mecz 12 lat temu z Niemcami, gdzie Polacy w ostatniej minucie przegrali 0:1 i jak pamiętam grali tam Boruc, Baszczyński, Bosacki, Bąk, Żewłakow(83' Dudka), Sobolewski, Radomski, Jeleń(90+1' Brożek), Smolarek, Krzynówek(77' Lewandowski), Żurawski. A w drużynie Niemiec grał Ballack.