Wpis z mikrobloga

@venomik: bo jego wlascicielka ma fioła, podobnie jak obcy ludzie którzy jarają się jej sierściuchem , obchodzeniem przez niego urodzin, skladaniem mu zyczen itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@venomik: nie wiem, bo nie cieszyłam się nim długo.
Może miałam pecha i trafilam akurat na taki dzien, ze całe mirko bylo nim zasrane? Nie wiem czy tak jest zazwyczaj, bo wtedy zczarnolistowalam i dobranoc.
  • Odpowiedz
@Koller: autentycznie nie potrafię zrozumieć jak można mieć ból dupy, o to, że ktoś regularnie (ale dość rzadko, zero spamowania) wrzuca ładne fotografie swoje kotka. Autentycznie, nie ogarniam. Może mi to ktoś wytłumaczyć, o co wy macie, podludzie taki ból dupska?
  • Odpowiedz
@Koller: a ja kiedyś dałam szanse i waciku i właścicielce. Kreowała się na taką luzacką i z wielkim dystansem, więc przyśmieszkowałam jej w jakimś komentarzu. Nie dość, że nie zrozumiała żartu to jeszcze na mnie naskoczyła xD Populacja czarnolisto zwiększyła się.
  • Odpowiedz
@Koller: że Nint obchodzi jego urodzinki, to taki powód? Po 1, jej posty nie są śmiertelnie poważne i dziewczyna sobie robi żarty (przecież nie upiekła mu tortu...), wiec to nie jest żadna psychopatka kociara, która nie ma życia poza kotem. A wracając do meritum, czyli jej postów - poza ładnym zdjęciem nie zawierają zazwyczaj nic o co można by bóldupić. Obstawiam, że 100% bóldupiarzy to biedaki, szczypie was, że kogoś stać
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: ja tam nie przeczę, że kot ładny, ale wystarczy poironizować pod tagiem, to od razu się zjeżdżają białorycerze i kociary obrończynie, co by się pociąć dali w imię kota. Zresztą widać nawet po tym wpisie i komentarzach. xD
  • Odpowiedz