Wpis z mikrobloga

I kolejne pytanie do osób z Wrocławia - wiecie może, czy pokazy na fontannie multimedialnej się powtarzają? :)
Byłam dziś wieczorem i zastanawiam się.w czy jutro o 22 będzie to samo, co dziś o 22?

Chętnie wybrałabym się jeszcze raz, bo przepiekne, ale dwa razy tego samego jednak widzieć nie musze :)

Będę bardzo wdzięczna za informacje, jesli ktoś coś wie :)

#wroclaw #fontannamultimedialna
  • 8
  • Odpowiedz
@agaja: powtarzają się i to od kilku lat ;) ale nie wiem jak wygląda harmonogram. Wiem, że na pewno jest rozpiska tych specjalnych, ale jak to jest ze zwykłymi to nie mam pojęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beata928: dziękuję Ci bardzo, ale to są pokazy specjalne weekendowe.w te rozpiske tez znalazlam.
Mi chodzi o pokaz konkretnie jutrzejszy i czy będzie się różnił od dzisiejszego - w piątek rano wyjeżdżam, wiec na weekendowy żaden nie man szans :)
@Zgredek_K: ze ogólnie się powtarzają, to w sunie się domyślam ;) , bardziej by mi chodziło o to, czy z dnia na dzień jest np. Inna muzyka.
Pytaliśmy pana w
  • Odpowiedz
@agaja: mieszkam niedaleko hali i czasami słyszę przez okno te pokazy, umiem rozpoznać ten z okazji iluś-tam-lecia powstania hali ;) i jestem pewna, że widziałam go jednego dnia, a następnego słyszałam przez okno w godzinach "podobnie wieczornych".
Jednak obawiam się, że to wciąż nie jest potwierdzenie, że się powtarzają, więc jakbyś miała okazję sprawdzić to daj znać :)
  • Odpowiedz
@Zgredek_K: wczoraj był dokładnie ten sam pokaz, co przedwczoraj.
Nie wiem, jak to wygląda zazwyczaj - jeden ochroniarz niby mówił, ze codzienne są inne. Ale wczoraj coś pani ochroniarz wspominała jak się pojawilismy, ze z racji meczu może być w ogóle odwołany pokaz..

Także w sunie nadal nic nie wiadomo chyba:p
  • Odpowiedz