Wpis z mikrobloga

Mirki z #emigracja - ktoś podpowie jak wyemigrować gdzieś, mogę nawet na zmywak tylko żeby zakwaterowanie było i pensja nie z dupy ...(najlepie Holandia, Wielka Brytania, Norwegia, Niemcy, - Australia, Ameryka też ale #!$%@? trudno podobno xD)

! z tym zmywakiem żartowałem, ale celuję w jakieś proste roboty bo za dużo w cv nie wpiszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

! ps. nie znam języka, no może angielski ale na poziomie 1 gimnazjum


#pomocy #pytanie
  • 6
@SupreminTHC: do tej pory bylem w anglii ponad rok(ale mialem jakos 15 lat) i teraz jestem w holandii, generalnie jesli znasz jezyk na tyle zeby sie dogadac, chcesz pracowac to pracowal bedziesz, dobrze miec jakies 1000€ na pierwszy miesiac, bo mieszkanie + depozyt a i jesc trzeba, wiem, ze napisales ze szukasz czegos z zakwaterowaniem ale serdecznie xi tego odradzam, mam znajomych ktorzy tak wyjechali i uciekali z tych firmowych mieszkan
@SupreminTHC do UK możesz uderzać w ciemno jeśli nie masz wygórowanych wymagan na start tzn zaakceptujesz pierwsza lepszą prace przez agencję oraz wynajęcie pokoju na jakiś czas. Przyjezdzajac w ciemno ogłoszenia z pokojami znajdziesz na polskich sklepach, a prace przez agencję możesz zacząć praktycznie od zaraz (zakładajac ze znasz język na poziomie "aby się dogadac"). Jak juz się zaaklimatyzujesz to wtedy można spokojnie rozglądać sie za ciekawszą pracą i lokum. Ile kasy