Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, był ktoś na rejsie turystycznym ze stena line? Jakies pro tipy? Warto wykupić wycieczke autokarową? Jak z wyzywieniem, lepiej wykupic kolację wcześniej? Ogólnie to chętnie dowiem się wszystkiego bo to będzie moja pierwsza wycieczka tego typu.

#kiciochpyta #stenaline #podroze
  • 6
@rhel: tydzień temu wróciłam z rejsu "Szwecja w jeden dzień". Nie kupiliśmy wyżywienia, więc w tym aspekcie nie pomogę, lecz widziałam informacje, że jeśli zamówisz jedzenie wcześniej (przez internet) to masz ileśtam procent taniej ;)
Polecam dopłacić za kabinę z oknem, mnie się naprawdę podobało, zwłaszcza że bardzo wiało i wyjście na górny pokład było mało przyjemne.
Płyniesz do Karlskorny? Jeśli tak to mogę Ci dać kilka protipów :)
@adulski: okazalo sie, ze przysluguje mi spory rabat wiec plan jest na podroz promem, autokarową wycieczke do Karlskrony i powrot. Wyjdzie jakies 200zl/os
@toziemniakizostaw: chetnie skorzystam ze wszystkich porad :)

wg info na stronie to za 74zl jest kolacja all inclusive z piwem/winem albo jakies zestawy po 24zl. To prawda, ze o 22:30 jest 'koniec imprezy' czy knajpy/disco są dluzej czynne? Mozna wnosic na pokład jakis swoj prowiant albo wino?
@rhel: nikt do plecaków nam nie zaglądał i nie zauważyłam, żeby ktokolwiek kontrolował to co ludzie wnoszą na pokład, więc spokojnie można mieć swój prowiant. Nawet polecam, zwłaszcza że w Karlskornie byłam ok 8 rano, a większość restauracji otwarta była od 10, musieliśmy się trochę pogimnastykować, aby znaleźć jakąś "kawiarnię". O cenach pewnie słyszałeś, więc nie muszę Ci mówić, że są wysokie (śniadanie 2 połówki bułki, 2 herbaty, 1 bułka słodka
Pobierz t.....w - @rhel: nikt do plecaków nam nie zaglądał i nie zauważyłam, żeby ktokolwiek ...
źródło: comment_zlu38buwYqsmy5VIg5WmsRrVWRH9iZAq.jpg