Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: czyli jakby ruscy kibole zabili wszystkich innych widzów to Rosja nadal by grała w mistrzostwach i mogłaby zdobyć tytuł mistrza, bo UEFA odpowiada tylko za stadion?
wiem, że duża hiperbola, ale mnie to szokuje. tam gdzie się zaczyna przemoc, kończy się zabawa i ruscy muszą być za to ukarani.
@Consuela_Bananahammock: wtedy by był stan wojny i żadne mistrzostwa nie byłyby rozgrywane. Takie są przepisy dyscyplinarne UEFA nie możesz karać wykluczeniem turnieju za coś co robią ludzie poza stadionem bo mogą to nie być nawet Rosjanie i mogą nie mieć nic wspólnego z drużyną czy krajem. Idąc Twoim tokiem rozumowania można by wyrzucić Rosję z turnieju dyscyplinarnie np. za Donbas.
@Adams_GA: no wg mnie Rosja nie powinna być w ogóle dopuszczona do turnieju ze względu na Donbas. równie dobrze w mistrzostwach świata moglibyśmy dopuścić kraj islamski, bo przecież na stadionie nie zabijają :)
ale jak już została dopuszczona to jeśli ich kibic zabił kibica innego kraju podczas mistrzostw, i to zabójstwo było na tle piłki nożnej i to się da udowodnić, to dyskwalifikacja i koniec.
@Adams_GA: nie trzeba być takim nieprzyjemnym od razu. chodziło mi o dopuszczenie zawodnika o nazwie Kraj Islamski, którego drużyna składałaby się z samych terrorystów. skoro mamy w dupie wszystko co poza stadionem...
to wg ciebie to jest ok, że kibole się na ulicach pod stadionem zabijają? bo nie rozumiem twojej postawy.
chodziło mi o dopuszczenie zawodnika o nazwie Kraj Islamski, którego drużyna składałaby się z samych terrorystów. skoro mamy w dupie wszystko co poza stadionem...


@Consuela_Bananahammock: najpierw by musieli zostać uznani jako Kraj, a potem dopuszczeni przez UEFĘ. Jeżeli to by się stało to nie byłoby żadnych przesłanek żeby nie zagrali na turnieju.

to wg ciebie to jest ok, że kibole się na ulicach pod stadionem zabijają? bo nie rozumiem twojej postawy.
@Adams_GA: jeśli nie będzie ostrej reakcji i kary dla całej drużyny, to kibole będą się czuli bezkarni i nadal będą się zabijać. a jeśli Rosja będzie ukarana to kiboli spotka ostracyzm w ich kraju i być może to skłoni ich do lepszego zachowania.
jak Anglicy sobie poradzili z problemem kiboli? surowymi karami dla drużyn i ich egzekwowaniem. a nie byciem miękką pałą i zasłanianiem się, że to nie na stadionie i
no wg mnie Rosja nie powinna być w ogóle dopuszczona do turnieju ze względu na Donbas.


@Consuela_Bananahammock: Według Twojej logiki, to i część krajów europejskich nie powinno się dopuścić do Euro chociażby za Kosowo, Afganistan czy Libię. Zresztą, pójdźmy dalej i zlustrujmy całą historię Europy, to przynajmniej nie trzeba będzie wydawać kasy na jakieś tam Euro - wszystkich się zdyskwalifikuje jak leci.
Bandziorami (czy to ruskimi, czy jakimikolwiek innymi) powinna się
surowymi karami dla drużyn


@Consuela_Bananahammock: nie. Angole poradzili sobie surowymi karami dla kibiców. Nie dla drużyn.

ty też bądź poważny.

jestem i żaden racjonalny argument do Ciebie nie przemówił bo sobie nakręciłaś że HURR DURR ŹLI KIBOLE PEWNIE PUTIN IM KAZAŁ SIE BIĆ A SPECNAZ ICH SZKOLIŁ. #!$%@? bez jaj, co Rosja im sprzedała bilety? Nie. Rosja ich wpuszczała na stadion? Nie. Rosja tam pojechała grać tylko w piłkę więc z
@Adams_GA: no jeśli ten niemiecki pedofil by zabił po meczu jakiegoś innego kibica to też byłabym za taką karą. w mojej ostrej reakcji nie chodzi tylko o to, że nie lubię Rosji i #logikarozowychpaskow i się nakręciłam i hejtuję. po prostu nie godzę się na zabijanie ludzi na imprezach sportowych i z powodów sportowych i nieważne czy to zrobi Rusek czy Niemiec.
choć jakby to jakiś Polak zabił to oczywiście inna