Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem jakaś 1h temu #ios 10 dev. Co moge powiedzieć to to ze jest troche do poprawki, na 5s raz na jakis czas cos przytnie. Z drugiej strony jest tyle bajerow , nowości itp ze cieżko było mi sie na początku połapać. Wizualnie super, wszystko ładnie zrobione (no moze poza wielka czcionka w muzyce ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) . Te bajery w SMS w sumie śmieszne , zdjęcia i wszystko z tym związane zajebioza , powiadomienia tez na plus ale cieżko sie przyzwyczaić , odblokowywanie ekranu tez ładnie , mapy- kilka fajnych dodatków :) . I co odczułem to to ze bateria mi #!$%@? z sekundy na sekundę. #iphone . Teraz jak to pisze to widze ze double click na home cos #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) - załącznik . Tak na marginesie , jak cos to mozna wrócić na 9.3.2 jakimś sposobem ?
Pobierz quarox - Zainstalowałem jakaś 1h temu #ios 10 dev. Co moge powiedzieć to to ze jest t...
źródło: comment_AazM1goEGHI4oPe7Uz259KtDWnkTUMQv.jpg
  • 12
@quarox: ja czekam na pierwsze testy aplikacji do kontrolowania i filtrowania połączeń, przejście na 64bity itd. Generalnie jestem wstrząśnięty ilością rzeczy która chodzi i działa na b1 iOS.
@Kiciuk: nie XD ale po #!$%@? jak mozesz wysłać przez chmurę, a z reszta jak to tak swoją legalnie zakupioną muzykę chcesz wysyłać komuś za friko przez blutacza ( ͡º ͜ʖ͡º) ?