Wpis z mikrobloga

Miał ktoś do czynienia z autem w #leasing w Volkswagen Bank? Mam jeszcze do wyboru leasing w Getinie, który jest bardzo, ale to bardzo gorliwie polecany przez dealera, bez kosztów rejestracji, z "kompleksową obsługą umowy"... tak gorliwie, że aż węszę prowizję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wie ktoś jak w VW wygląda w praktyce RTI D3 i koszty rejestracji?

#motoryzacja #samochody #pytanie #kiciochpyta #banki
  • 9
  • Odpowiedz
@skarbie: koszt rejestracji w VW to 450zł (Brutto) + 50zł jak chcesz takie zaświadczenie, że możesz wyjechać poza granice Polski (niekonieczne)

Jak bierzesz VW to lepszej oferty nie znajdziesz. Też szukałem, bo raptem w piątek zamawiałem Seata i długo się zastanawiałem co wybrać ;)
  • Odpowiedz
@skarbie: Ja niedawno brałem leasing w getinie. Porównałem naprawdę dużo różnych ofert i ten wydał mi się najbardziej atrakcyjny. Brak tabeli opłat oraz proste OWUL robią swoje.
  • Odpowiedz
@skarbie: odpukać jeszcze nie miał i nie ma zamiaru mieć, ogólnie przed zakupem zadawał do leasingu bardzo dużo pytań i mniej więcej uzyskał odpowiedzi takie jakie chciał czyli satysfakcjonujące, ogólnie zasada jest taka że w pierwszym roku na każdym leasingu jesteś w plecy jeżeli by ci go ukradli lub skasowali i tego nie unikniesz
  • Odpowiedz