Wpis z mikrobloga

Mirki, mógłby ktoś z Was dysponujący kontem na EPUAP sprawdzić, czy może założyć za jego pomocą konto Platformie Usług Elektronicznych ZUS? Chodzi mi tylko o pierwszy krok, to dosłownie pół minuty roboty.
Wchodzicie tutaj: http://pue.zus.pl/
Klikacie: Zarejestruj profil
Zaznaczacie zgody
Klikacie: Zarejstruj profil: Zaufaj przez EPUAP
Logujecie się przez EPUAP, no i tu zaczyna się mój problem - nie mogę wypełnić pól z PESEL, NIP i serią dokumentów, są na szaro i nic nie mogę do nich wpisać (pic rel). Zaczytało mi imię i nazwisko z EPUAP i jedyne, co mogę wpisać to data urodzenia. Zastanawiam się, czy tylko na mnie uwziął się ten gówniany portal, czy to jakaś grubsza awaria...

#informatyka #pytanie #firma #kiciochpyta #dzialalnoscgospodarcza
ting - Mirki, mógłby ktoś z Was dysponujący kontem na EPUAP sprawdzić, czy może założ...

źródło: comment_h3Zt9F2doWSHY5RhI7xdgQcQ5zAMEnyV.jpg

Pobierz
  • 4
@ting: ja tam założyłem konto właśnie z autentykacją (nigdy nie pamiętam jaki jest polski odpowiednik tego słowa) przez ePUAP. Nie wiem czy teraz się da, ale kiedyś się dało, skoro działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meetom: Jakbym wiedział, że teraz nie będzie można, to założyłbym parę lat temu razem z EPUAP. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to musiałem dzisiaj dymać do ZUS-u. No ale przynajmniej załatwili sprawę w 5 minut.