Wpis z mikrobloga

eee #prawo co robić jak #oszukujo w #freshmarket są promki na 10 zł a nabijają bez promocji? gdzie najlepiej uderzyć? uokik czy do żabki? zrobiła to z premedytacją, widziałem w jej oczach że oszukuje, ale nie byłem pewny i nie zareagowałem, mam dowody, nie pierwszy raz mi się to zdarza, ale z rozpędu nigdy nie reagowałem, dzisiaj mam pewność i nie chcę popuścić, oprócz gównoburzy którą jutro zrobię w sklepie chcę by dostali po dupie za cwaniactwo, bo tego nienawidzę.
  • 4
@Duds0N Do właściciela. Ale chyba nie da się tak zrobić, bo wielopak jest wklepany jako oddzielny produkt. Jak kasujesz np. 3 sztuki czegoś to "wielopak" sam się wbija, bo tak figuruje w systemie.
@franaa: kiedyś miałem taką sytuację że miałem tego wielosztuka, dali po starej cenie, zapytałem "czy to nie jest w promocji za xxx" i powiedziała ooo tak, przepraszam i miałem po promocyjnej cenie. tutaj tak samo powinno być tylko głupia rżnie że nie jest, zwłaszcza że kupowałem żubra, więc nie wierzę że nie wiedziała o promocji. no i jak biorę z lodówki spod ceny 10 zł to wydaje się logiczne że ten