Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem ze skopanym fastboot w Asus zenphone ZE500KL otóż przy próbie zrootowania go fastboot odmówił flashowania jakichkolwiek partycji "bootimage: incomplete or not signed" a później przy próbie uruchomienia dawał "Error: cant load invalid boot image" więc telefon cegiełka.
Niby nic nie flashował ale jednak coś zapisał, przy próbach flashowania innych boot.img do jego modelu rezultatem był taki sam komunikat lub bootloop nawet po flashowaniu całkiem innego systemu, przy próbie flashowania recovery mam "Permision denied".(może flashowałem pliki pod złą wersję bo było ich conajmniej 10 oznaczonych różnymi cyframi WW_x.xx.xx.xxx)

Jakiekolwiek pomysły względem co by tu zrobić by przywrócić go do życia bo google milczy na ten temat ?
Sam bym go zrobił gdyby nie fastboot odrzucający obrazy :/

#naprawatelefonow #serwisgsm #telefony #asusserwis #asus #android #androiddev #naprawatelefonu #naprawatelefonow
  • 3
@manikcs: Dzięki za przydatny link, niestety najprawdopodobniej nic z niego mi nie przyjdzie gdyż nie mogę flashować partycji jednak postaram się pokombinować z tymi plikami ;)