Wpis z mikrobloga

@remek4x4: @MaddoxX1911: No Rock może nie jest takim rakiem ale widać, że pazerny na kasę. Zresztą Rock ma raczej widownie młodocianą a quaz taką gdzie mają konta w banku. Sam jestem zdumionym sukcesem quaza ale widać, że ludzie doceniają jego twórczość. Osobiście uwielbiam oglądać jego materiały bo potrafi zainteresować grami w które bym nie spojrzał. Nawet sam bym mu dał tego piątaka ale obecnie bida piszczy i trzeba przeżyć dopóki
@remek4x4: w sensie, ze Rock to masówa dla gówniarzy? oglądam go od jakiegoś czasu z braku alternatywy dla nrgeeka i arhn.eu. O Quazie nie słyszałem. Inna rzecz, że Rock ma jakieś #!$%@? progi - to działa tak, że on te pinionszki dostanie po przekroczeniu tych progów, czy po prostu będzie mu skapywało tyle ile nastukane?
@MaddoxX1911: o #!$%@?... No to trochę mnie to rozwaliło. Czyli jeśli nastuka 1999zl to dostaje hajs a nic nie musi robić? Operacja wysoki pierwszy próg to absolutny majstersztyk. Kwestia tych warsztatów była dla mnie podejrzana, bo przecież na coś takiego znalazłby sponsora... Teraz trochę mi się rozjaśniło.
@neo_vir: pozwolę sobie zacytować @archonik
"Na Patreonie nie prosi się o pieniądze żeby coś zrobić. Patreon to kapelusz ulicznego grajka, wrzuca się tam grosik za to co powstało. Np. dolca od każdej piosenki/animacji, którą artysta opublikuje. Nie na zasadzie "dacie to zrobię" tylko "spodobało się? Daj na piwko". My wyjątkowo mamy opcję "miesięczną", bo przy cyklu publikacji parunastu materiałów co miesiąc opcja mecenatu od filmu nie ma sensu... Więc czemu ludzie