Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: po prostu eksperymentuje, szukam jakiejś diety, która będzie dobra dla mnie. Teraz jestem na wysokowęglowodanowej i mam gazy/wzdęcia i sram, zastanawiam się czy to przez węgle czy przez błonnik(~500g warzyw/dziennie)

EDIT; poza tym na razie będę chudy, bo przygotowuje się do zawodów biegowych, więc masa będzie mi tylko utrudniać
@Mmaciey95:

mam gazy/wzdęcia i sram, zastanawiam się czy to przez węgle

Tak to przez węgle. Jeśli zjesz zbyt dużo węglowodanów, to zaczynają fermentować nim zostaną strawione i masz taki efekt.
@Mmaciey95: kolega się przygotowuje do zawodów na diecie wysokotłuszczowej, przytył 6 kg w ciągu ostatnich 3 miesięcy i nie widać, żeby go zalało, a sam z efektów jest zadowodolny

A i mając w diecie około 50g jest ciężko, ja raz na 2-3tygodnie musze się podładować, bo psychicznie siadam.
Tylko, że obecnie się redukuję.
@Mmaciey95:
Powiem tak - co ciekawe przy programie ICF siła poszła mi potężnie w górę, będąc na redukcji około 1600kcal.
Praca - jeśli umysłowa to bywa ciężko, ważny jest naprawdę długi sen.
Trening - bezproblemowo, obecnie 3xsiłownia ICF + 4 treningi Insnanit max 30 w domu. A i na siłownie i po biegiem :)
@Opas: to mogą byc problemy na studiach czy w pracy, aż tak źle wpływa na mózg?

mi nie zależy na masie/redukcji, po prostu nie chce chudnąć, mieć z czego czerpać energię i nie mieć tych gazów, bo wstyd do różwoeg jeździć xD
@Mmaciey95: mozesz podbić wegle do 1g na kgmc, powinno to pozwolić na bezproblemowe funkcjonowanie, ale przez pierwsze tygodnie też będziesz miał #!$%@? śmierdzące wiatry :)