Wpis z mikrobloga

@forever__green: Opinie kolegów kolegów zostaw dla siebie, niech się wypowiedzą ludzie którzy studiują informatykę na imiipie, a jest ich tu sporo.
Zazwyczaj Ci którzy skończyli studia po semestrze mają najwięcej zastrzeżeń co do jakości kształcenia. kek
  • Odpowiedz
@megawatt:

Kierunek ten kształci specjalistów, którzy swobodnie posługują się najnowszymi technikami programowania i łączenia własnych kodów Ąródłowych z istniejącymi kodami komercyjnymi oraz dokonywania adaptacji oprogramowania do konkretnych warunków przemysłowych. Swobodnie posługują się oprogramowaniem dotyczącym sztucznej inteligencji, programów ekspertowych, technik multimedialnych oraz graficznych systemów obsługi urządzeń technicznych, a także potrafią samodzielnie programować systemy związane z tymi zagadnieniami. Absolwent posiada również podstawowe wiadomości teoretyczne dotyczące fizycznych podstaw procesów: mechanicznych, cieplnych, związanych z inżynierią
  • Odpowiedz
@Colek: Wydaje mi się, że dużo przedmiotów pod konkretną dziedzinę(metalurgię, geodezję, fizykę) jest na każdej stosowanej na AGH, najczystsze to Informatyki na WEAiIB i WEIT. No i tam też najciężej się dostać. Chociaż mogę mówić głupoty bo prawdę mówiąc nie spojrzałem na syllabusy innych kierunków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zazwyczaj Ci którzy skończyli studia po semestrze mają najwięcej zastrzeżeń co do jakości kształcenia


@Dassault: "hurrr bo nic mnie nie nauczyli ciekawego durr wgl bez sensu studia !!!"

  • Odpowiedz
@notrzeba: najzabawniejsze jest to że pierwszy semestr rożni się zazwyczaj dwoma przedmiotami, a matematykę i fizykę na całym agh prowadzą te same wydziały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Colek: jako student III roku ( no w sumie IV ) to powiem Ci, że nie ma tak źle ;) może wygląda to źle jak się tak popatrzy ale informatyki nie ma tak mało. Kierunek da Ci naprawdę niezłe podstawy, a jak cokolwiek będziesz robił po zajęciach w kierunku programowania to z wszystkim sobie poradzisz. Przedmioty związane z metalurgią czasem są uciążliwe (jakieś sprawka, kolokwia) ale to wszystko już każdy miał
  • Odpowiedz