Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie słuchawki do 100zł na rower? Obecne pchełki to porażka, z uszu wypadają, dźwięk bez zupełnego basu, a chciałoby się podelektować muzyką na długich trasach.

Za wszelkie strofowania, dotyczące słuchania muzy podczas jazdy na rowerze, serdecznie dziękuje ale są tutaj niepotrzebne. ( ~ ͜ʖ ͡°)

#rower #sluchawki #cokupic
  • 15
@laurent-garnier: ja kupiłem sobie jbl grip 100. Brzmienie jak na pchełki mocno przeciętne, komfort też, ale trzymają się ucha jak przyklejone... Do tego nie tłumią praktycznie nic z zewnątrz.
@laurent-garnier: dołóż 50 i kup http://www.mp3store.pl/article/cresyn-c740s,2013361228711161115.html , kontrukcja otwarta, a więc będziesz słyszał co się dzieje obok Ciebie oraz uszy nie będą się aż tak męczyły. Słuchawki grają poprawnie, ale są bardziej basowe (też basu nie ma za dużo ze względu na konstrukcje). Miałem kilka różnych modeli do 200zł pchełek i te są na drugim miejscu zaraz po fischer audio eterna.

A jeżeli ma być tylko 100zł to myślę, że nuforce
@surf: Raczej nic dokładać nie zamierzam, bo wiesz... to słuchawki na rower. :)
Kable będą powyciągane od zdejmowania kasku, a same słuchawki będą całować podłogę przynajmniej ze cztery razy dziennie. Takich Cresynow byłoby mi po prostu szkoda na codzienne jazdy po mieście. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@laurent-garnier zdaje Ci sie :) moim zdaniem i tak lepiej dolozyc nizeli jak kupic tansze i zeby od takiego uzywania mialy sie szybko rozleciec. Aczkolwiek mialem nuforce ne6 (600x to nastepca 6) i wytrzymaly u mnie naprawde sporo