Wpis z mikrobloga

@zagu: co znaczy dogorywać?
ja swoje oddałem ojcu do ciężarówki i padło w pierwszym tygodniu, jak razem z szefem zgrywali filmy z karty - nie wiem jak oni to zrobili, ale się nie włącza ekran, tylko diody albo czerwona albo fioletowa, a ekran jak się cudem włączy to na sekundę i się wyłącza - oczywiście przy tym całkowity brak nagrywania.

a i polecam G90 G98 tego poszukaj u majfrendów
@sowiq: Dzięki, pooglądam.

@Package: G1wh na Banggood jest dostępne, przynajmniej jak ostatnio sprawdzałem to było, ale nie wiem czy to dobry wybór, konstrukcja nie jest już najnowsza.

@mar111cin: przy wyłączaniu (ręcznie, albo po odcięciu zasilania) wpada w boot loop na kilka minut, oznacza dużo filmów jako zabezpieczone (zmiana ustawień nic nie daje), niektórych nie zapisuje mimo miejsca na karcie, niektórych nie da się odtworzyć.
@sowiq:
@Package:
@mar111cin: odleciałem i zamówiłem F60B na promocji Banggood za niecałe 40$ (i dodatkowy kupon na - 8%) ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się nie sprawdzi jako kamerka samochodowa to będę myślał dalej. Dzięki za sugestie.
@mar111cin: Tak, widzę że cena już podskoczyła nieco. Przetestuję, zobaczę jak się zachowuje. Teraz w g1w też nie zawsze jestem w stanie odczytać rejestrację. Tak jak pisałem - jak się nie sprawdzi, to będę szukał dalej.
@sowiq: No raczej