Wpis z mikrobloga

@Michal1991: ale co to znaczy niezadrogi? Dla jednego niedrogi pierscionek to taki za 1k a dla drugiego taki za 100zl...
Ogarnij sobie wszelkie aparty i inne kruki po galeriach tam masz dosc spory wybor.
Jubilerzy mniejsi oferuja pewnie lepsza jakosc i indywidualne wzornictwo, ale przez to moga (nie musza) byc drozsi.
Swego czasu jakis mirek polecal jubilera w okolicach dworca, nawet mieli swoja strone netowo - ale to musisz poszukac.

Jesli
@PurpleHaze: Tak, na zaręczyny. Wiem co preferuje, na bieżąco sprawdzam czy jej sie nic nie zmieniło. Ogladamy w apartach i innych. Z sieciówek to nie bylem jeszcze w YES, ale jednak sieciówki mnie nie interesują i chodzimy tlyko zeby sobie popatrzeć i dobrac jakiś wzorek.
Cena tak do 1000zł
@Michal1991: sieciówki odpuść od razu. Raz, że słaba jakość, a dwa że przepłacisz. Pod względem oferty biorę pod uwagę Geselle na Kołłątaja, ale nic jeszcze tam nie kupiłem.
@Michal1991: Hej, rok temu kupowałem pierścionek zaręczynowy właśnie w Geselle na Kołłątaja. Zdecydowanie kupisz tam lepszy kamień niż w sieciówkach typu Apart, Kruk, itp. za taką sama cenę. Ponadto tam jest świetna obsługa, pokażą Ci co mają, wytłumaczą wszystko, naprawdę spoko.

PS. Ostatnio widziałem, że teraz mają dwa salony na Kołłątaja, praktycznie jeden obok drugiego - http://www.geselle.pl/Salony-firmowe-cinfo-pol-110.html
I jeszcze tak dla potomnych. Jubiler na ruskiej ma mało pierścionków i odsyła do sklepu w tesco bo tam więcej. Poszedłem do tesco, a tam uprzejma pani odsyła na ruską bo tu takich nie ma :)