Wpis z mikrobloga

Jako że jednak zeszyt był w mojej torebce (wybacz @Marpop ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to wołam was tu wszystkich na podsumowanie xD
@alyaoo @vealheim i wszystkie Twoje multi xD @warwick @tvoreq @kromkas @6thsurvivor @malinowaesencja @mroznykasztan @majorautobus @pyrazlasu @barbanonfacitphilosophun (say whaat?) @padobar @benzen @trollunio @yolo92 @perdoo-pedro @naganiaczherculesa @lifeontheline @juppi_ @kamdz @marpop @Sihill_pl @scharlottka @mr_onion i jeszcze @urwisjakichmalo który się nie wpisał.
Fajnie było poznać tyle nowych osób i wyjść ogólnie na takie większe wykopiwo bo dawno nie było i już mi brakowało tego ()
I specjalne pozdrowienia dla sobowtóra Michała Białka @lifeontheline ( )
Ode mnie to tyle, oddaję głos jubilatce i organizatorce @Juppi_ :D
#piwowpoznaniu
źródło: comment_UWvdDFi0SwneHkICsoC4M2yqXCmdOswX.jpg
  • 62
@Limonene: no to ja jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM, ale w szczególności ekipie z prawej strony kartki ( ͡ ͜ʖ ͡) Puzzle się same nie ułożą! :D

Przykro mi, że nie było ciasta, ale gdybyście zjedli to, co stworzyłam, to jak nic mielibyście dziś zatwardzenie (spód trochę się zwęglił).
Mam nadzieję, że zobaczymy się niedługo, postaram się nadrobić ;) I podtrzymuję propozycję świętowania urodzin wykopowiczów (