Wpis z mikrobloga

Plusujcie Konrada Bukowieckiego!

Polski kulomiot urodzony w 1997 roku.
Wczoraj ustanowił absolutny rekord świata juniorów kulą seniorską(7.26kg): 21.14m


Tutaj możecie zobaczyć wczorajszy rekord
Tutaj wazniejsze osiągnięcia i rekordy

Wiem, że takie porównanie nie ma sensu ale dla pokazania potencjału tego chłopaka powiem, że:
Na olimpiadzie w 2008 w Pekinie taka odległość to srebrny medal.
Na olimpiadzie w 2012 w Londynie - 5 miejsce i 9cm do zrównania się z brązowym medalistą.

a tutaj jeszcze coś dla #mirkokoksy Konrad na siłce

#lekkoatletyka #olimpiada #polska #sport #pchnieciekula #konradbukowiecki #bukowiecki
FantaZy - Plusujcie Konrada Bukowieckiego!

Polski kulomiot urodzony w 1997 roku. 
...

źródło: comment_1Va67fAK7pzz7ClhLX4gWimn7wMZrAHR.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@FantaZy: wiem że żebroplusy ale takich zawsze warto plusować. Dla mnie sportowiec na wielkich międzynarodowych imprezach nie musi zdobywać medali. Ale jeśli bije na nich rekordy życiowe to znaczy że daje z siebie wszystko. A jeśli to nie wystarczy na medal to i tak nie zmienia wzorowej postawy zawodnika.
  • Odpowiedz
@FantaZy: No i brawo. Nie chcę mu oczywiście ubliżać, obrażać, umniejszać ale mam nadzieję że jest czysty w kwestii dopingu. Że to nie jest kolejny rusek albo norwerski narciarz.
  • Odpowiedz
@1Jurko: hmm.. nie mam bladego pojęcia jak działają te kontrole antydopingowe na zawodach juniorskich ale mam wrażenie, że chyba nie byłoby go nawet stać na jakieś wyszukane środki które omijają takie kontrole. Chłopak ma sukcesy ale nie jest jeszcze popularny. W takich klubach lekkoatletycznych to raczej się nie przelewa ale to tylko moje domysły. Może ktoś z #mirkokoksy coś powie na ten temat.

No i swoją drogą przy
  • Odpowiedz