Wpis z mikrobloga

@2PacShakur: Danie SAA T-90A to jakaś pomyłka. Albo Rosjanie robią trolla i zamienili podzespoły SKO, stabilizację, i pancerz na eksporty dla Indii i takie wozy dali SAA albo są debilami. Przecież te zdobyte T-90A znajdą się za miesiąc w For Aberton w USA na testach. Tak jak kupione T-80UD i T-84 z Ukrainy...
Choć w sumie nas to powinno cieszyć :-)
@Militarysta: z jednej strony powinno cieszyć a z drugiej nie bardzo mnie cieszy utrata takiego czołgu przez armię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ciekawe co będzie z tym czołgiem, nie wiem jak bardzo śledzisz bliski wschód - w każdym razie ten przejęty T-90 jest sprawny(choć było info że załoga wrzuciła do środka paczkę granatów) i póki co wciąż znajduje się w Aleppo.
@2PacShakur nie śledziłem które ugrupowanie i gdzie go zdobyło, IMHO trafi do Turcji a potem do USA w zamian za coś. Jednak rozprucie tego wozu to byłaby gratka, nawet jeżeli reszta gratów jest świetnie znana w USA. Choć w sumie, sama armata, stabilizacja i kilka innych z pancerzem na czele byłyby nowym kąskiem do testów.
EDIT - dzięki, no to pewnie do USA, lub na miejscu wymontują to co ciekawe i wyślą