Wpis z mikrobloga

Nie wchodząc w powody zwolnienia, to mało poważny jest lament po zwolnieniu wcześniej Zimocha i teraz Owsiaka z Polskiego Radia. Większość lamentujących w życiu nie przesłuchała pół audycji wyżej wymienionych.

O ile ja sam Zimocha komentarz słyszałem wielokrotnie (wierzcie mi, absolutnie nie ma czego żałować, bo jego "kwiecisty" język, to nic więcej, jak słowna, irytująca grafomania), o tyle nie miałem okazji nigdy słuchać audycji Owsiaka. Nie wiem nawet, czym się w swoich audycjach zajmował.

Co więcej, zgaduję, że większość społeczeństwe nawet nie wiedziała o jego etacie w Polskim Radiu.

#polskieradio #polityka #zimoch #owsiak
Pobierz V.....o - Nie wchodząc w powody zwolnienia, to mało poważny jest lament po zwolnieniu...
źródło: comment_ZtkJfn5u6GSKYyEjfUS4OxFxcTDcxSwg.jpg
  • 5
@wuju84: Tak. Jedyne radiowe programy, które mogę ocenić (bo je naprawdę znam) to audycje Bogusława Wołoszańskiego i wydarzenia sportowe skomentowane przez Andrzeja Janisza. Nie chcę Cię rozczarować, ale w Polsce większe słuchowisko zdaje się mieć Kamil Nosel, niż Wojciech Mann.
@Venro:

Co więcej, zgaduję, że większość społeczeństwe nawet nie wiedziała o jego etacie w Polskim Radiu.


Swiete slowa!
Tak to jest, jak sie produkuje informacje na skandal / afere w swiecie celebrytow (bo Owsiak takowym jest).
Krzyk i halas, bo nazwisko, nagle wszyscy staja sie sluchaczami Polskiego Radia. I w ten sposob odbiorca newsa przez chwile staje sie czescia spoleczenstwa, bo przeciez zna postac Owsiaka, wiec musi sobie zrobic zdanie o
@Venro: kwestia środowiska w jakim się obracasz, Mann jest ikoną radia dla dużego grona odbiorców.
Niszczenie ikon jest głupie, choćby Zimoch był głosem reklamy środka na nawilżanie waginy, też jest ikoną Polskiego Radia.