Wpis z mikrobloga

Hejo, pozwolę sobie Was zawołać poraz drugi i ostatni. Niestety moje wątpliwości były słuszne, nie udało się dostać nawet do tego drugiego etapu. Jestem zawiedziony, normalka, ale i podirytowany słowami tego profesora, "bo montaż nie będzie ci się podobać" i takie tam inne bzdurne krytyczne słowa rzucone w moją stronę. Wybrnąłem w taki sposób jaki mogłem, cieszę się z opinii doświadczonej montażystka, że mój styl montażowy jest schludny. Co więc dalej? Na szczęście zostaję we Wrocławiu, sorki Łodzianie, ale jeszcze temu miastu trochę brakuje, żebym czuł się tam dobrze :D Dokończę inżyniera na informatyce i nadal będę tworzył swoje filmy, dopiero jak skończę pierwszy stopień na PWr zastanowię się czy starać się na filmówkę, czy poradzę sobie bez niej, bo w sumie na co mi ona poza kontaktami i ew. otwartą furtką do dofinansowania przez instytut filmowy. No nic, dzięki za trzymane kciuki i plusiki, jak będę coś tworzył nowego to wrzucę pod tag #reeponagrywa - póki co serial jest w trakcie pauzy, w piątek nagrywamy grę miejską i montujemy w tym samym czasie, a do września chcemy ukończyć film segmentowy, gdzie ja reżyseruję swój skrawek.

Wołam
@Achim: @cebulowakrolewna: @kj5: @tekon: @sillemo: @shimmy: @Makku11: @kretyn: @slepowzroczny: @szatniarka: @tomashj2: @NaturalnyLiberator: @salat89: @innigri: @lizzy_bennet: @wiecejnizjednozwierze: @tramadol: @efem: @takeitoff @Dezynwoltura
#filmmaking #film #reepozdajenafilmowme #filmowka
  • 8
Dokończę inżyniera na informatyce


@Reeposter: i to jest przyczyna niedostania się, ludzie od filmu bedą na ciebie inaczej przez to patrzec, jak na hobbyste a nie gosci ktory serio chce sie tym zajac w przyszlosci, nikt nie potraktuje cie poważnie, zreszta chyba sam tego najwyrazniej nie traktujesz powaznie

bo w sumie na co mi ona poza kontaktami


@Reeposter: nawet nie wiesz jak to jest wazne
@wiecejnizjednozwierze: nie, po prostu wiem, że sam równie dobrze mogę to wszystko zdziałać, nie rezygnuje z planu zostania filmowcem, po prostu widzę, że droga studiów najwidoczniej nie jest dla mnie. Co do ludzi, niech się patrzą jak chcą ją nawet jak zostanę kimś z branży to chce, żeby moje podejście było nadal jak hobby, a nie jak przymus.