Wpis z mikrobloga

Mirki kochane,

Czy jest w ktoś temacie problemu powolnego działania Google Chrome na Mi5 ? Przeglądając porównania na YT widzę, że to strasznie kuleje i przez to wstrzymałem się z kupnem tego modelu.
Czy jest to wina softu ? Cy w Miui v8 to się poprawi?
Czy jest jakaś przeglądarka która daje rade i śmiga jak żyleta jak na takiego flagowca przystało?
I czy mi się wydaję, czy ten jak i prawdopodobnie inne modele Xiaomi mają wiele takich małych błędów i trzeba non stop śledzić fora i szukać rozwiązania problemu? #xiaomi #ibuygou #miui #miuipolska
  • 15
@eteriusz: w miuipolska nie ma śmieci od chińczyków. Jest kilka usprawnień. Jak znajdziesz filmik z wolnym chrome to mi podrzuć to porównamy:) spróbuję wejść na te same strony, żeby pokazać jak to działa u mnie. Też tego wolnego chroma się bałem, ale ani na laptopie, ani na samsung note 10.1 nie działa mi tak szybko przeglądarka:)
@eteriusz: tak nie mów;p bo potem Ci się nie spodoba, będziesz marudził mi do końca mirko i jeden dzień dłużej;p pokażę Ci jak on u mnie działa ;p ja jestem mega zadowolony. Czekałem 3 miesiące na wersję Pro, ale się wkurzyłem i wymieniłem na zwykłą 3/64gb i w sumie nie żałuję;p