Wpis z mikrobloga

Dostałem gogle VR Blitzwolf wygrane w konkursie na recenzje od @cebula_online ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykosztowali się na przesyłkę międzynarodową do Danii, więc tym bardziej dziękuję i polecam tych mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napiszę od razu recenzję, więc podaję cenę prezentu, trochę przypał :D
Gogle kosztują $21 na Banggood, można zbić cenę punktami do $17.84
http://www.banggood.com/BlitzWolf-VR-Glasses-Virtual-Reality-Headset-3D-Movies-Games-Device-For-3_5-6_0-Smartphones-p-1025703.html

Mam porównanie jedynie do 4-krotnie tańszych gogli kartonowych, więc w tym kontekście mogę ocenić Blitzwolf.

plusy:
- bardzo pewnie i wygodnie trzymają się głowy - gąbki, gumki, gąbki na gumkach - wszystko jest, można machać głową bez obaw i nie zostawiają czerwonych szram na twarzy (w tej kwestii deklasują karton :D)
- mają regulację zarówno odległości soczewek od telefonu (ostrości), jak i rozstawu soczewek (kartonowe oczywiście nie mają)
- dodatkowo same soczewki wydają się być znacznie lepszej jakości i telefon jest lepiej osłonięty od światła z zewnątrz, więc ogólnie i komfort używania, i jakość obrazu są tak z 4-5-krotnie lepsze, więc różnica w cenie jest uzasadniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

minusy:
- plastik, z którego wykonane są gogle, nie jest najlepszej jakości
- wkładanie telefonu w uchwyt jest trochę niewygodne (górny i dolny uchwyt są na osobnych sprężynach)

Ogólnie chyba warto, nie wiem, czy jest coś lepszego w tej cenie.

#itemyzchin #banggood #cebulaonline #chinskiecuda
Pobierz smyl - Dostałem gogle VR Blitzwolf wygrane w konkursie na recenzje od @cebulaonline (...
źródło: comment_EXgMzh0MWymiO88e0Ce7CV1eTcOkm8cW.jpg
  • 13
@yggdrasill: słusznie, usunąłem punkt o pilocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak, letv x600. Do tego telefonu trzeba ściągnąć dodatkową apkę LCDDensity i zmienić na 320, bo Letv coś skopało z VR. Przynajmniej w starszych systemach, może w nowszych już naprawili, nie śledziłem tej sprawy. Ale po tej zmianie już wszystko działa bardzo dobrze :)
@smyl: a jak potem zmienić ikony i czcionke w aplikacjach zeby to normalnie wyglądało? bo jak zmieniam na 320 to potem wszystko takie małe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@smyl: Mam identyczne google ale z inną nazwą.
W x600 mam problem z niektórymi aplikacjami VR Np aplikacja do oglądania ulicy, obrazy są źle wyświetlane.
W innych mam tak ,że są wyświetlane dwa różne obrazy.
@smyl: dzięki smyku, jak zawsze fajna recenzja. PS. czy matka wie co ty tam wyświetlasz na swoim schowanym telewizorku? wszyscy wiemy co tam puszczałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)