Wpis z mikrobloga

Może pomogę tym, co myślą o zakupie smarfona. Kupiłem #xiaomi model Redmi 2 z #gearbest (http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_204058.html). Zakup dwa miesiące temu, telefon mam od 25 maja, wysyłka darmowa do UK, potem miałem dostawę osobistą do Polski, tak więc kosztu przesyłki 0. Uwzględniając #givingassistant telefon kosztował mnie ~390 wykopowych cebulionów ( ͜͡ʖ ͡€). Do tego za 3$ nilkin i szkło hartowane z Ali.
Jak ktoś nosi telefon w kieszeni to 4,7" jest ogromną zaletą. Bateria trzyma zadowalające 1-2 dni, w zależności od użytkowania. Co najważniejsze było dla mnie - GPS działa fantastycznie w porównaniu do mojego porzedniego chińczyka (THL T6 Pro). Dokładność określam na poziomie 2-3 metrów. Na endomondo i nawigacje jak znalazł.
Aparatem robi się dobre zdjęcia, nawet przedni jest akceptowalny.
Zakupu nie żałuję. Mam tylko nadzieję, że ten "chińczyk" posłuży mi przynajmniej dwa lata, a nie tak jak THL i jeszcze wcześniej Haier - rok...
  • 13
@booolooo: Zdjęcia mocno średnie, bateria potrafi wytrzymac i 3 dni jak się zbytnio nie korzysta, a gdyby tylko używać do dzwonienia to pewnie 4-5 da radę. Nie masz problemów z czujnikiem światła - moim zdaniem nie działa zbyt dobrze ?
Działasz na KitKat czy Lolipop ?

@zapoznalem: @booolooo: ale cały czas mówimy o wersji z 2GB RAM, bo tą z 1GB widziałem i za $80.

Ja za swój w
@Dezynwoltura: KitKat, zostało to co było wgrane. Co do zdjęć - zależy jakie kto ma wymagania, nie oczekiwałem rewelacji po budżetowym modelu. Czujnik działa przyzwoicie. W ciemności zawsze minimalna jasność. W słońcu od czasu do czasu przyciemni ekran.
Tak, dokładnie ta sama promocja z GA. I jak najbardziej wersja 2GB.