Wpis z mikrobloga

Mirki chcę zrobić "własny" najprostszy liquid. Proszę poprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem.
Potrzebuje bazy 60/40 12 mg i jakiś aromat. Napełniam 10 ml buteleczkę bazą + dodaje aromatu (ile? kropel?) - potem to leżakuje sobie i powtarzam dodawanie aromatu i leżakowanie do uzyskania odpowiedniego smaku?
#epapierosy #epapieros #liquidy
  • 10
  • Odpowiedz
@Glans Zrób sobie lepiej parę próbek po 5 ml np i potem ocenisz które stężenie najbardziej Ci pasuje. Proste owocowe smaki zazwyczaj na drugi dzień smaczą. Są też takie którym stanie nie służy. Lej najpierw aromat a potem baze.
  • Odpowiedz
@Glans: zależy jaką moc liquidu preferujesz jak 12 mg to może być 12. Kupujesz bazę np. Optimum w edymie ma 60/40 i dodajesz aromat ale tylko raz odstawiasz zależy od aromatu na ile deserowe na dłużej nawet do dwóch tygodni, owocowe nie raz po 24h są ok. Stężenie aromatu czyli ile go dodajesz zależne jest od konkretnego aromatu. I najlepiej zakupić strzykawke w aptece kosztuje grosze a kropla kropli nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Oszczer Myślałem nad bazą 60/40 12 mg, aromat tytoniowy (ze sklepów smooke albo esmookeworld - mam blisko do punktów stacjonarnych). epapieros joytech ego aio
  • Odpowiedz
@Glans Ooo cumplu tytoniowe to i po 2-3 miechy muszą powstać zanim dobre będą.
@Typowy_polak A bo ja wiem. Mi jest wygodniej zdecydowanie najpierw wymieszać aro a później dodać beze. Nie wiem czy ma to uzasadnienie z chemicznego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
@Glans: e-dym miał urodziny i na wszystkie bazy i aromaty są rabaty po -25%/-30%, więc za bazę 12mg 50ml wychodzi 7.50 zł, za aromaty po 7-14 zł, darmowe wysyłki na pocztę mają(odbiór w punkcie, sto razy lepsze niż listonosz, dostajesz sms i odbierasz w pp)
  • Odpowiedz