Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu sobie pocinam znowu w goticzka dwójkę, tym razem paladyn pod 1H (w gothicach gram tylko pod melee, taki fetysz) i próbuję maksować odpowiednie staty, żeby na końcu orków wycinać jak pietruszkę. I tu się rodzi moje pytanie - praktycznie nigdy nie bawiłem się alchemią (zawsze wolałem punkty wrzucać bezpośrednio w staty), na jednej z stron o gothicu natrafiłem na informację, że tylko Constantino uczy Eliksiru siły, ale wymaga > Praktykant, wpierw trzeba pobrać nauki Neorasa Sagitty lub Ignaza

Tak więc tego, o co tu dokładnie chodzi? Ja mam się u ww. ludzi poduczyć alchemii, jakieś podstawowe eliksiry lecznicze czy po prostu wykonać u nich questy odpowiedzialne za odblokowanie nauki alchemii?

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Restling: Uczysz się byle czego, Constantino widzi że nie podpalasz siebie stojąc przy stole alchemicznym i jeśli umiesz uwarzyć cokolwiek to cię nauczy bardziej zaawansowanych rzeczy
  • Odpowiedz
@Restling W G2:NK możesz uwarzyć z 13 eliksirów siły. 39 pkt siły za 20 LP to #!$%@? marzenie xD bierz i sie nie zastanawiaj. Polecam użyć czaru zapomnienia u drugiego alchemika z dzielnicy okołoportowej to on Cie tam czegoś nauczy a wtedy walisz do Constantino.
  • Odpowiedz