Wpis z mikrobloga

Rozkręcał (a raczej rozklejał) ktoś kiedyś applową klawiaturę z serii tych względnie nowych ze skutkiem pozytywnym? Jakieś porady czego się spodziewać i gdzie to hotairem/płaskim narzędziem potraktować, żeby poszło sprawnie? Internety wypisują głównie jakieś informacje, że się nie da, albo wrzuć do zmywarki i poczekaj tydzień aż wyschnie, albo kup nową w iStore. Wolałbym rozkleić, przeczyścić IPA i skleić z powrotem, a wolałem się spytać, zanim przetnę nożem chińszczyznę przy naprawie metodą radziecką;) #apple #informatyka #serwis #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_z276N8WK3tb3TcATorIq98GqYlJaUUCq.jpg
  • 8
@poetakodu: @moh1942: Głęboko liczyłem na to, że jakiś specjalista od rzeźbienia w gównie u nas na wykopie ma na to pomysł:D Ja naprawdę lubię te klawiatury (szczególnie, jak za nie nie płacę), ale nikt mi nie chce na zawołanie sprezentować drugiej i nawet sobie nie zdawałem sprawy z tego, że są zupełnie nienaprawialne;)
@gacik: Tak, jestem studentem prawa i do tego weganinem, pytałem w kwestii merytorycznej:D @rybak17: Tia, klawisze są na poziomie przeciętnej klawiatury laptopowej, tylko niestety wlałem w nią trochę za dużo jak na tą metodę dostępu;)