Wpis z mikrobloga

@xfaraday: To ja jestem jeszcze lepszy, bo mam pierwszy tom, nawet w oryginale, jakieś 10 razy czytałem pierwszy rozdział i nie byłem w stanie zapamiętać. jak się nazywali bohaterowie, więc uznałem, że to nie dla mnie:D
  • Odpowiedz
@kaszkai: Ja! Im bardziej popularny serial tym mniejsza szansa że ho zobaczę. Nie widziałem GoT, House'a i innego komercyjnego śmiesznego serialu dla mas.
  • Odpowiedz
@kaszkai: Ile jeszcze takich wpisów? Powoli stajecie w szeregach wegetarian i studentów prawa. Staracie się być tacy alternatywni na siłę, że aż chce się wymiotować od tego całego hipsterstwa xD
Nie oglądaliście - spoko, nie musicie o tym wszystkim przypominać przy każdej możliwej okazji.

Nie widziałem GoT, House'a i innego komercyjnego śmiesznego serialu dla mas.

Patrzcie jaki jestem alternatywny, oglądam tylko chińskie bajki z widownią złożoną z co najwyżej kilkunastu osób
k.....n - @kaszkai: Ile jeszcze takich wpisów? Powoli stajecie w szeregach wegetarian...

źródło: comment_Awe5c4rb7KQuuYKIqohUlm6mVRve4AbD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kiken: Pytanie ze zwykłej ciekawości, za bardzo przeżywasz. W moim poście nie piszę nic oceniającego. Nie wykluczam, że jeszcze raz podejdę do tego serialu.
  • Odpowiedz