Wpis z mikrobloga

@Oszczer: Ograniczam się do tego, co mam na półce w sklepie stacjonarnym. Jest jeszcze Goblin, ale odrzuca mnie tym, że nie napełnię go bez śrubokręta, jest mały i ciężko się odkręca dół.
@weeden: a czemu nie zamówisz skądś czegoś lepszego? Zephyrus może to i dobry tank ale jak masz się męczyć z małą bazą rba (nie wygodnie się robi grzałki, nie poszalejesz z setupem) Pewnie jest różnica między tritonem bo to nowoczesniejsza konstrukcja tanka i grzalek ale czy aż taka wielka nie wiem
Jest jeszcze Goblin, ale odrzuca mnie tym, że nie napełnię go bez śrubokręta, jest mały i ciężko się odkręca dół.

@weeden: bierz SMOK TF-RTA G2
Poprawiony Griffin, baza Velocity, napełniany od góry na zatrzask (5:28)
spluczka - >Jest jeszcze Goblin, ale odrzuca mnie tym, że nie napełnię go bez śrubokr...
@weeden: Przerzuciłem się z pierwszego tritona na zepka v2 i byłem zadowolony, ale tylko dzięki temu, że chciałem kręcić własne setupy, bo fabryczne grzałki to porażka. Nie wiem, może teraz jest z nimi lepiej, ale te pierwsze jakoś dziwnie cuchnęły.

Baza velo może jest lepsza na początek kręcenia, nie miałem, ale ta z zepka, mimo, że mała, to nie była jakaś ciężka do ogarnięcia.
Owszem, trzeba się trochę pogimnastykować jak pisze
@Brodzacy_w_Zbozowej: Właśnie nabyłem Zepka V2 i jest róznica nawet na fabrycznej grzałce. Jutro skręcę pierwszą samoróbkę i ocenię. Też miałeś problem, żeby na tej fabrycznej wejść w tryb kontroli temperatury? Co ustawię to wyrzuca mnie na power w VTC Mini.