Wpis z mikrobloga

Mirko, mam pytanko. Będę miał w tym miesiącu lekki zabieg chirurgiczny, który zostanie ambulatoryjnie wykonany w poradni, tyle że 400 km od mojego obecnego miejsca zamieszkania. I tu powstaje #pytanie :w pracy mam wziąć dzień wolnego z urlopu i później donieść zwolnienie lekarskie, bo chyba mi za takie coś je wystawią, czy w jaki sposób to rozwiązać tak by nie tracić dnia wolnego? Jak to najlepiej rozwiązać? Oświećcie mnie, proszę. #pracbaza #kiciochpyta
  • 5
@x-ray: broń Boże brać dzień wolny! zgłaszasz w pracy, że Cię nie będzie z takiej to a takiej przyczyny. Po zabiegu powinni Ci wystawić L-4 w miejscu, gdzie będziesz miał robiony zabieg a jeśli nie to lekarz rodzinny. Chociaż na 99% wystawią Ci w poradni.
@x-ray ja jak miałem zabieg ambulatoryjny to po zabiegu od razu do domciu. Miałem wycinany taki czarny pieprzyk. Nikt nie oferował żadnego zwolnienia ani nic.
@novylol raczej powiedział że zabieg będzie daleko od pracy i nie da rady wrócić.
L4 pewno będzie zależne od tego co będzie miał robione i jaką pracę wykonuje. Musi zapytać się chirurga ja nie dostałem l4 mimo że miałem szwy pod pachą.