Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mnie strzela z logiki wykopków komentujących pod znaleziskiem o patriotycznej odzieży.
HURR DURR LEWACZKOM SIĘ NIE PODOBA #neuropa ATAKUJE ZNOWU
WIDAĆ, ŻE INTELEKTUALISTKI
POLSKO BRZMIĄCE NAZWISKA HEHE, GOETZ (z tego najbardziej cisnę, sam mam nazwisko obco brzmiące i sporo ludzi u mnie na wsi też a jakoś rodziny są od n (gdzie n > 3) pokoleń polskojęzyczne i korzenie się już w #!$%@? zacierają xD ale nie, każdy wykopek ma nazwisko na -ski albo któryś ze szlacheckich rodów. Składam pokłon szanownej arystokracji XD)

Red is Bad i pochodne to największy rak tej całej patriotycznej odzieży, 3/4 ludzi, których w tym widzę to jacyś debile albo dresiarze. Ostatnio nasi "intelektualiści" wszystko potrafią #!$%@?ć - teraz udało im się ukształtować synonim patrioty jako kretyna i agresora. I nie, wielcy wykopowi patrioci sprzed monitora, nie chodzi o koszulki z napisem "POLSKA", czy orzełkiem. Tylko jak ci #!$%@? taki 11-latek z napisem "ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY" to nie spodziewaj się, że z niego wyrośnie patriota, tylko #!$%@? agresor co najwyżej, który będzie kopał każdego "zagranicznie" wyglądającego człowieka w swoim otoczeniu. Tak samo są koszulki na których faktycznie ktoś do kogoś strzela, celuje, promują agresję - patriotyzm to nie tylko bicie po ryju innych, nie wiem, czy wiecie.

Trzask milionów pękających odbytów u ludzi, którzy nawet nie doczytali artykułu do końca, zresztą dawno nie zaglądałem już do komentarzy na głównej bo ostatnio tylko takich rzeczy się można spodziewać po poziomie komentujących.

Moje #oswiadczenie i #boldupy z całego #shitwykopsays uskutecznianego głównie przez #4konserwy xd
  • 50
  • Odpowiedz
@justbreathe: generalnie szkoły mogą, a wręcz powinny wymagać pewnego dress code'u.
Nie wiem czy zakaz tych patriotycznych bohomazów jest zasadny, ale warto dzieciakom uświadamiać jakim patolska odzież z husarią jest szkodliwym zjawiskiem, które doprowadza do memetyzacji historii.
Współczesna młodzież i tak gówno wie o historii, a paradowanie wszędzie z husarzem czy innym Pileckim bez jakiegokolwiek zrozumienia tych rzeczy tylko szkodzi świadomości historycznej obywateli.
  • Odpowiedz
Pewnie lepiej żeby gimby paradowały w koszulce mordercy Che Guevara albo z dwoma pedałami na klacie.


@bara-basz: Fałszywa dychotomia. Koszulek o których mówisz praktycznie się nie widuje. To, że ktoś nie będzie nosił koszulek 'prawicowych' nie oznacza, że będzie nosił 'lewicowe'.
  • Odpowiedz
@bara-basz: Świetny argument. Coś na zasadzie "co płaczesz, że ci zabrali dorobek życia, wolisz, żeby wymordowali ci rodzinę i okaleczyli cię do końca życia?" xD Wysoki poziom argumentacji, podziwiam
  • Odpowiedz
@Slonx: mundurki są o kant dupy rozbić, miałem przez 6 lat (tak mi się szkoła trafiła) i nie zauważyłem z tego żadnych korzyści, jedynie #!$%@? jak się uwalił i musiałem w tym #!$%@? chodzić do końca dnia, albo jak zapomniałem i dostawałem jakieś śmieszne wpisy do dziennika
  • Odpowiedz