Wpis z mikrobloga

II W.Ś. zakończyła się troszeczke szybciej, niż zakłada historia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zwycięstwie lekko pomogło U.S.A które zagarnęło sobie kawałek ziem w Europie (niebieski kolor, ziemie Francji, Węgier, Rumunii, itp.). Szwaby nie istnieją, ZSRR wywpowiedziała wojne, lecz gdy zobaczyli, jak niemcy i Włochy dostają w dupe, zaproponowała pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) PKB ładnie wzrasta, lecz niestety problem z materiałami budowlanymi i konsumenckimi, bo odbudowa sporo kosztuje. Ale zaraz odkrycie broni nuklearne będzie nasze( ͡ ͜ʖ ͡)
#strategie #supremeruler #iiwojnaswiatowa
Pobierz NecroYuggoth - II W.Ś. zakończyła się troszeczke szybciej, niż zakłada historia ( ͡° ...
źródło: comment_t6IByk4jWwVLFZ6r9HQhA8gGGf32xT26.jpg
  • 8
@BursztynowyLubrykant: ja jeszcze grałem w to za czasów Supreme Ruler 2020 gdzie to wyszło jakos w 2008 roku :D Bez cheatów. Ogólnie np. wtedy miałem dobry biznes na materiałach konsumpcyjnych. Pobudowałem parę fabryk bo cena tego materialu była tka wielka, że mi sie zwróciły w ciągu roku a potem to tylko czysty zarobek. I zbudowałem dużo fabryk wojskowych. Na początku przegrywałem wojne, ale jak sie włączyło USA i zaczeli ich jechać