Wpis z mikrobloga

shimano mirki

Jak być może niektórzy z was wiedzą, jest w stolicy organizowany przez Cyklista w Warszawie i CycloWawa, wyścig drużynowy nazwany dumnie Tour de Warsaw. Składa się on z trzech etapów, TdW - prolog, TdW - 300 i TdW - epilog. Prolog, w którym moja drużyna zajęła 3 miejsce, już za nami. Teraz nadchodzi czas na najpoważniejsze wyzwanie cyklu, trasę 300km. Niestety moja ekipa, tak jak powstała, tak się rozpadła. Do startu w TdW300 zostało trzech chętnych kolarzy, a zgodnie z regulaminem, powinno być nas ośmiu (minimum sześciu). No i sobie tak pomyślałem, że może na wykopie znajdę chętnych, którzy chcieli by wziąć udział w tym sympatycznym wydarzeniu. Panuje tu bardzo przyjacielska atmosfera, pełna humoru i uśmiechu. Większość drużyn nie ma napinki na wynik, a jedzie głównie dla zabawy. Czy znajdą się chętni aby dołączyć do tej imprezy? Zapraszam do udziału wszystkich mirków, nie tylko tych mazowieckich. Może ktoś z #rowerowykrakow byłby chętny? Wy tam dobrze kręcicie z @metaxy na czele.

Wyścig startuje w sobotę 23 lipca w Warszawie. Średnią prędkość jaką zakładamy mieć na mecie, to 32-33km/h, czyli że trzeba będzie jechać +35km/h. Trasa jest płaska, więc nie jest to zawrotne tempo. Zalecane jest, aby każda drużyna posiadała wóz techniczny, który my również planujemy posiadać. W ten sposób nie wieziemy sprzętu i jedzenia na rowerach.

Szczegółowych informacji możecie szukać na oficjalnym fanpejdżu fb/tourdewarsaw lub zapytać mnie. Ja ze swojej strony mogę zapewnić nocleg oraz szamkę. W przypadku powstania pełnej drużyny, będę starał się zorganizować jakiegoś sponsora.

Pobierz michnic - shimano mirki

Jak być może niektórzy z was wiedzą, jest w stolicy organi...
źródło: comment_o26DbshVedOiFcfY6EfIz9BHQrK0p5uv.jpg
  • 15
@masash: Na razie podejmuję próbę zbudowania drużyny. Z mojej starej ekipy zostało trzech, wy potrzebujecie dwóch, więc jeden z "moich" zostaje z ręką w nocniku. Jak się nie uda zebrać ludzi, to jadę z wami.
@michnic: Byłbym wstanie podjąć się wyzwania razem z wami. Forma zwyżkowa, a będzie jeszcze większa mobilizacja żeby się przygotować. Jestem z Kujaw, więc byłby jedynie problem z wspólnymi treningami. Ale to już pisz na priv. Pozdrower
@metaxy: Rejestracja już ruszyła, ale spokojnie, bo na razie zgłosiło się 9 drużyn na 20 miejsc. Poczekam do końca tygodnia i zobaczę jakie jest zainteresowanie i czy jest szansa na zbudowanie drużyny
@kocurkolandia, @kot1003, @metaxy: jeżeli wystartujecie, to mamy 6 osób i brakuje tylko 2. Może się uda.
@metaxy @kocurkolandia @kot1003: Wstępnie wyraziliście zainteresowanie udziałem w imprezie, więc odgrzewam temat. Rejestracja drużyn trwa do 12 czerwca, a więc zostały 4 dni. Już wiem, że nie uda się zrobić drużyny wykopowej, bo zgłosiło się was tylko trzech, za co dziękuję. Ze startej drużyny (TdW Prolog) chęć udziału w TdW300 wyraziło pięciu chłopaków. Muszę otrzymać od was ostateczne potwierdzenie, żebym wiedział ile osób do drużyny jeszcze muszę szukać. Więc jak, jedziecie?