Wpis z mikrobloga

Odnoszę nieodparte wrażenie że #500plus najbardziej krytykują osoby bez dzieci. W sumie nie spotkałem nikogo z dziećmi kto by narzekał że to beznadziejny pomysł. #4konserwy #neuropa #ankieta

Popierasz 500+ ?

  • Tak (mam dzieci) 2.9% (132)
  • Nie (mam dzieci) 9.5% (437)
  • Tak (nie mam dzieci) 10.3% (473)
  • Nie (nie mam dzieci) 66.1% (3025)
  • Sprawdzam 11.2% (511)

Oddanych głosów: 4578

  • 87
  • Odpowiedz
@Cacor: A co mają narzekać jak dostają z tego pieniądze, na które składają się również Ci, którzy dzieci nie mają.
  • Odpowiedz
Odnoszę nieodparte wrażenie że #500plus najbardziej krytykują osoby bez dzieci. W sumie nie spotkałem nikogo z dziećmi kto by narzekał że to beznadziejny pomysł.


Ludzie który płacą i nic z tego nie mają narzekają na to, szok i niedowierzanie

@Cacor:
  • Odpowiedz
@Cacor: moi rodzice mają 3 dzieci. Mój brat i ja jesteśmy pełnoletni. Ja studiuje, oni mnie utrzymują w dużej części, mój brat chodzi do szkoły średniej 25 km od domu do której musi dojezdzac. Z jakiej racji moi rodzice nie dostają pieniędzy a patola która nie pracuje i dostaje już hajsy z mopsu dostaje kolejne hajsy na które m.in. moi rodzice pracują?
  • Odpowiedz
@xlolax33: A ja mam w dupie patole. Czemu rodzina która pracuje i nie jest patologiczna ma nie dostawać skoro ledwo wiążą koniec z końcem ?
  • Odpowiedz
@Cheater: Nie dostrzeganie różnicy pomiędzy dobrami ogólnodostępnymi, z których można lub nie korzystać dobrowolnie, a rozdawnictwem dóbr części obywateli dla innej części...Nie wiem, usuń konto albo co.
@Cacor: Generalnie już miałem wkleić obrazek że ominąłem Twoją zarzutkę, ale widzę Ty tak chyba jednak na serio. Szkoda gadać. Może bykowe też przywrócimy, będzie więcej pieniędzy dla 500+, a i przyrost naturalne zapewnie #!$%@? w górę o 500%
  • Odpowiedz
@Cheater:Jak ją nie stać na troje dzieci to jestem prawie pewien że było ją stać na paczkę gumek. I Wtedy być może byłoby ją stać zarówno na jedno jak i na drugie, proste. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na dzieci to niech ich sobie nie płodzi, a jeśli już byłoby świetnie gdyby potem nie oczekiwał że ktoś mu je będzie finansować.
Jeśli ktoś ma 3 dzieci przy minimalnej krajowej to
  • Odpowiedz