Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się nad rezerwowym rozgrywającym, jednakże jako 6th mana (wiem, że to jest mój piąty pick) wezmę dobrą trójkę z dobrą trójką, bo taka jest Prawda

- Miał szczęście zasmakować misia lubisia, będąc przy tym MVP Finałów

- 10-krotny All-Star

- Zwycięzca konkursu rzutów za 3, a jego karierowe 37% z 24 stóp i 4. miejsce w klasyfikacji "trójek" wypada znakomicie.

- Jego średnie DRTG z drużynami Lebrona w PO wynosi 107,4, natomiast w meczach z Kobasem wynosiło ono 106,5.

Jednocześnie ma bardzo zbliżone statystyki per100 i per36 do Kevina, dlatego moim zdaniem będzie idealnie się nadawał na zmiennika lub do uzupełnienia gry.

#mirkodraftnba

1. Vojtazzz - Michael Jordan, Moses Malone, Dennis Rodman, Chauncey Billups, Chris Mullin
2. AveNergal - LeBron James, Gary Payton, Patrick Ewing, Klay Thompson, Robert Horry
3. piotr-zbies - Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant, Russell Westbrook, Vince Carter, Paul Pierce
4. @jnk21 - Magic Johnson, Julius Erving, Ray Allen, Pau Gasol
5. ktostujestdieselem - Larry Bird, Oscar Robertson, Dikembe Mutombo, Bobby Jones
6. parooow - Hakeem Olajuwon, David Robinson, Isiah Thomas, Joe Dumars
7. gibpotatoe - Kobe Bryant, Bill Russell, Clyde Drexler, Steve Nash
8. kosteq64 - Wilt Chamberlain, Kevin McHale, Chris Paul, Tracy McGrady
9. appylan - Tim Duncan, Stephen Curry, Jerry West, Charles Barkley
10. zojmers - Shaquille O'Neal, Dirk Novitzki, Jason Kidd, Dwyane Wade
11. burbonek7 - Kevin Garnett, Scottie Pippen, Allen Iverson, Alonzo Mourning
12. miroslaw_suchoklates - John Stockton, Karl Malone, Ben Wallace, Reggie Miller
Pobierz piotr-zbies - Zastanawiałem się nad rezerwowym rozgrywającym, jednakże jako 6th mana ...
źródło: comment_XGvjPzDqzofkzrAfD7fCFChHPyVxuXhw.jpg
  • 3