Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba muszę zerwać kontakt z laską, z którą piszę od jakiegoś czasu. Pojechałem z klasycznym cytatem z John'ego Bravo: "kobieta naukowiec? nie wiedziałem że nauka zaszła tak daleko". Ani się nie śmiała, ani nie ripostowała. Na co mi dziewczyna z takim kijem w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
3t: To ze slabym zartem to ja znam az za dobrze :P

Raz dziewczyna poprosila zebym cos dla niej zrobil. Mowie ze spoko. Ona sie pyta ile to bedzie kosztowac. Ja mowie zeby sie nie martwila tym na razie i tyle. Ale ona sie upiera i dopytuje. To w koncu pojechalem klasykiem jak w tym dowcipie o policjantach i blondynce. Napisalem jej ze jak juz tak bardzo chce to moze sciagnac
op (nie mam kodu): 3t: twój tekst jest po prostu nieśmieszny, nawet jak się zna oryginalny dowcip, a mój jest po prostu śmieszny, bez znajomości skąd to pochodzi. Nawet jak dziewczynę to oburza, a nie śmieszny, to chciałbym żeby po prostu napisała jakąś ripostę nadającą na facetów, a nie zamknęła się w sobie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop