Wpis z mikrobloga

Everything that has a beginning... ...has an end.

No i nastał koniec i dla mnie. Chciałem zrobić to już jakiś czas temu, jednak postanowiłem doprowadzić #wroclawskiewykopparty do końca, teraz gdy mam to już za sobą, mogę ze spokojem odejść.

Mógłbym tutaj napisać wiele przekleństw, powtarzać to samo po @shaki'm i innych którzy ulotnili się stąd chwile wcześniej ale dodam coś od siebie.

Podczas całej afery administracja nie zrobiła nic - tylko śmieszkowała wrzucając sobie zboże w awatary czy też na profile na facebooku, totalnym przegięciem, dnem i żenadą było #!$%@? wideł w logo wykopu - już wtedy miarka się przebrała.

Następnie pojawiły się przeprosiny - moim zdaniem bardziej wymuszone niż szczere - ale to nie mi oceniać.

Kiedy do @m__b dotarło, że zmiana regulaminu nie przejdzie, postanowił wprowadzić zmiany w moderacji które i tak nic nie zmieniają. Chcieliśmy jawnej moderacji - to że moderatorzy dostaną drugie konta dalej nic nie zmieni - nic nam nie da informacja, że moderator1 zbanował kogoś za coś jeśli lista moderatorów nie będzie jawna - dalej będą to wycieczki personalne - których tak chciał uniknąć - bo wszystko będzie dalej zwalane na "okres jednej z moderatorek"

Na koniec moich płaczów odeśle was do komentarza @kamdz'a - zaoszczędzę Wam czytania a sobie powtarzania tego samego, bo to dokładnie to samo, co bym powiedział o pomyśle z adsense.

Sporej części z Was będzie mi tutaj brakowało ale z racji tego, że sporą cześć z was i tak mam na fejsie a reszta i tak już zakończyła przygodę z wykopem także moja lista zamknie się na tych paru szczególnych osobach

@ojaadaj20 <3

@kamdz - mój mały smutny rewolucjonisto! Maluj twarz w barwy wojenne i walcz o Wykop!

@GraveDigger - za gady i nie tylko

@batgirl - bo mimo iż nie mamy już prawie kontaktu dalej będzie mi brakować naszych rozmów

@oskarek89 - bo jesteś trollem jakich mało a przy tym strasznie mnie bawisz

@evenstar - Pauliśka, za całokształt blondynko ;)

@trutka - za hejty

@etherway - za nasze nocne rozmowy i ps3 ;)

oraz praktycznie wszyscy których obserwuje, jeśli ktoś czuje się pomięty - przepraszam.

jeśli ktoś jednak stwierdzi, że będzie odczuwać brak mojej osoby - może łapać mnie na fanpage'u albo wysłać prywatną wiadomość - co jakiś czas będę je sprawdzać.

Konta nie usuwam, bo to gimbazą trochę trąci - niech sobie będzie i czeka na lepsze czasy ;)

tl;dr


#oswiadczenie #emoquit #goodnightwypok
  • 54