Wpis z mikrobloga

@DemetriuszL: Alior Sync - żadnych opłat (chyba, że trzymasz ~100zł tylko). Do tego darmowe bankomaty na całym świecie (będziesz dziękował na kolanach przy pierwszym wyjeździe za granicę) i 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu gratis. Ostatnio trochę się pogorszyli (np. zmiany zasad cashback), ale nadal są bezkonkurencyjni.
@rss: Jakbym kredytówką robił dużo transakcji to by było 0zł, a jako że jej używam jako zabezpieczenie w razie w to 3.5zł za odpowiedni limit na niej nie jest wygórowana ceną. 5zł za resztę też nie wygórowana cena za spokój bo nie oszukujcie się, w aliorze też zaczną was dymać na opłatach tylko teraz zbierają klientele na darmowości ;)
Jakbym kredytówką robił dużo transakcji to by było 0zł


5zł za resztę też nie wygórowana cena za spokój

@kulisz: no i tego typu ograniczenia mam na myśli - przecież to kpina.

nie oszukujcie się, w aliorze też zaczną was dymać na opłatach tylko teraz zbierają klientele na darmowości ;)


Pożyjemy - zobaczymy. Póki co chyba tylko mBank pobiera kasę za swoje "ex-darmowe konta", więc wcale bym nie był pewien tych zmian.
@rss: PEKAO S.A też lata temu miał darmowe konto bo korzystałem z niego, potem nagle powprowadzali opłaty i nagle musiałem bulić parenaście złotych. A nie zmienie tego bo mi mój obecny bank odpowiada i nie miałem z nim problemów, a pozatym nie mam czasu, chęci i też te parę złotych miesięcznie nie powoduje u mnie bólu dupy jak u innych Wypoków
@kulisz: ten "ból dupy" to zwykły szacunek do pieniądza - wypadałoby go mieć.

Swoją drogą: skąd ostatnio wzięła się ta grupka wykopków, którzy KAŻDY przejaw posiadania innego zdania od razu nazywają "ból dupy" i wklejają prze-ahahaha-zabawne gify z tym związane? :|
@rss: Mam szacunek do pieniądza ale nie popadam w skrajność, że wszystko musi być darmowe. Za darmo to można dostać w ryj a i to nie jest pewne.

Ja nie wklejam gifów, a wtrącanie "bólu dupy" do rozmów spowodowane jest tym, że w #!$%@? narzekań na wykopie jest i ludzi już to drażni ;)