Wpis z mikrobloga

@kawa-i-papierosy: z tego artykułu wynika, że tym łebkom grożą 3 lata, bo znieważyli babkę ze względu na narodowość. rozumiem, że gdyby ją znieważyli, bo nie podoba im się jej fryzura, ciuchy albo kolor oczu to groziłaby im inna kara? innymi słowy, znieważenie kogoś ze względu na wzrost, wagę czy cokolwiek innego jest mniej karygodne niż znieważenie kogoś ze względu na to skąd pochodzi?
@WOTANAZ: Nie wiem. Ale to nadal nie sprawia, że to jest myślozbrodnia. No chyba, że chcesz powiedzieć, że karaniem za myślozbrodnię jest także wyższy wymiar kary dla osoby, która celowo kogoś zabiła (w porównaniu do osoby która zrobiła to przypadkowo) przecież skutek ten sam.
ja mówię o karaniu za poglądy


@WOTANAZ: Ale oni są karani za pobicie (czy tam naruszenie nietykalności) a nie za samo to, że nie lubią czeczenów. BTW Ich poglądy świadczą właśnie o celowości
@WOTANAZ:
ciekaw jestem czy tak samo byś bronił "lewaka" który by znieważył jakiegoś narodowca za głoszenie nacjonalistycznych haseł.. gdzie są ideologie tam jest hipokryzja.. do UK wyjechało z Polski dużo chuligaństwa, ostatnio ktoś wrzucał info o tym, że sebixy chodzą po Londynie w koszulkach z napisem: Londyn jest nasz. Jakoś na wykopie mało kto się o to oburzał, nikt nie mówił o próbie kolonizacji UK przez polskich dresiarzy.. a już sobie
@kawa-i-papierosy: jakie poglądy konkretnie?

nazywając pszemkiem albo innym adrianem.

łoo (ʘʘ) no to #zaorane

albo zresztą nieważne, nie będę dyskutował z tępakiem, który w swoich jednozdaniowych gównopostach operuje jedynie memami z internetu i epitetami z piaskownicy. poprzestańmy na tym, że mocno zmasakrowałeś młodego neonaziola.