Wpis z mikrobloga

Mirki, nadchodzi czas ważnych decyzji. Maturka za mną, teraz pora na wybór studiów. Nie jestem jeszcze zdecydowany jaki kierunek wybiorę, dlatego pytam Was co byście sami wybrali? Kierunek związany z matematyką po którym mogę mieć jakąś pracę (pisałem też fizykę i informatykę, ale raczej poszło słabo). Oczywiście jestem ciekaw Waszych opinii, a wybiorę i tak sam. Studiować raczej będę w #krakow więc wybór spory. #matura #studbaza #czasdecyzji
  • 10
  • Odpowiedz
@Igrekzet: ja bym olal studia bym porobil kursy elektryczne , sepy itp. Moj ziomek wyciska teraz 5 k cebuloonow tygodniowo na czysto, po 3 latach pracy , wczesniej byl kucharzem :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Igrekzet Jeżeli nie wiesz co chcesz w życiu robić i jakie studia skończyć (jeżeli o ile chcesz jakieś zrobic) to bym wyjechał na rok do pracy za granice.
  • Odpowiedz
@Igrekzet: Jeśli AGH to Teleinformatyka / Elektronika i Telekomunikacja / Informatyka i wersje po angielsku. Ciekawe mogą być też relatywnie nowe kierunki, jak Mikroelektronika w Technice i Medycynie, czy Elektronika. Ja bym na wstępie odrzucił Automatykę i Robotykę i Elektrotechnikę. Jeśli kompletnie nie wiesz co chcesz robić, to wydaję mi się, że na EiT najwięcej zobaczysz i będziesz wiedział czego sam się uczyć. Nie oszukujmy się, przy odrobinie sprytu dasz radę
  • Odpowiedz