Wpis z mikrobloga

20. maja na #steam zadebiutowała gra The Way - twórcy gry, Puzzling Dream, w materiałach prasowych pokusili się o stwierdzenie, że ich produkcja to "małe arcydzieło".

Łukasz to sprawdził - zapraszam do zapoznania się z recenzją: http://vg24.pl/the-way-pokonac-smierc/

Również jeden z wykopowiczów będzie miał szansę przekonać się na własnej skórze czym jest The Way - mamy dla was jeden klucz Steam.

Co trzeba zrobić żeby go zdobyć?

1) Zapoznaj się z tekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) Zaplusuj ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3) Czekaj na wyniki - zwycięzca zostanie wylosowany przez #mirkorandom 27. maja o 20.00!

Powodzenia! :)

#rozdajo #rozdajosteam #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@vg24_pl: ja wiem ja rozumiem, ale recenzja z 2 screenami?
W dodatku zaden z nich nie pokazuje gameplaya...
No to jak ma zachecac, jak nie zacheca?
I ten chyba zamierzony potworek, mialo byc smiesznie wyszlo tak se

[...] siódma próba przejścia tego samego poziomu jest wkurzająca już po trzecim razie.
  • Odpowiedz
trzeba samemu opracować plan działania i rozwiązanie

@vg24_pl: a to nie jest tak, że na tym właśnie gry powinny polegać? Bez wyświetlania na monitorze "Press W to move forward", albo "Aby przejść ten element gry, musisz rozwiązać zagadkę [podpowiedź: przynieś czerwony kamień który minąłeś]". Dużo się mówi, że gry nie są już wymagające, ale jak mogą być wymagające, skoro sami gracze się rozleniwili. Nie mówię tu o "Darksołsach", ale o wymaganiu
  • Odpowiedz
  • 0
@godwin91ek sam w grę nie grałem, i to pytanie powinno być kierowane do autora gry (najlepiej w komentarzu na stronie, bo nie wiem czy chciałby ujawniać swój wykopowy nick). dla mnie rozbudowane, trudne questy i zagadki to ogromna zaleta.
  • Odpowiedz
@vg24_pl: hmmm dla mnie te screeny wygladaly troche jak jakies intro/outro. Na steamie jet kilka innych na ktorych widac jakis ruch, przeciwnikow itp...
Ogolnie chyba obecnie dla kazdego kto czyta recenzje najgorsze co moze byc to brak screena z rozgrywki, z widokiem "miedzymordzia" jakiegos ekwipunku opcji, itp...
Dlatego taka popularnosc maja filmiki gameplay, bo widac jak gra wyglada, a nie rendery czy inne przygotowane materialy promocyjne. :)
  • Odpowiedz