Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że Boże Ciało to koronny dowód na to jak #katolicyzm zniszczył Polskę i jak księża gnębią Polaków, ale dzisiejsze wpisy w spod tagu #gimboateizm są wyjątkowo radosne.
1. Znany z praworządności obywatel @Gruszka1992 odkrył, że KK to zorganizowana grupa przestępcza, której celem jest zaśmiecanie polskich ulic kwiatami i w konsekwencji zablokowanie studzienek kanalizacyjnych.
2. Natomiast @OstrzeKtoreZabijaLewakow już nie był tak praworządny i zlekceważył funkcjonariuszy mundurowych i wjechał samochodem na ulice, po których miała przejść procesja. Tak się tym przejął, że postanowił wsiąść na rower, aby wysiłek fizyczny zredukował emocjonalne napięcie. I gdzie pojechał? Dokładnie na ulicę, po której przechodziła procesja, co wywołało u niego ponownie ogromne oburzenie.
  • 10
  • Odpowiedz
@OstrzeKtoreZabijaLewakow: Ból dupy masz Ty kolego, ja się przednio bawiłem czytając Twoje gorzkie żale. Mniejsza o katolików, ale żyjąc w społeczeństwie czasem musimy iść na kompromisy np. w sytuacji zorganizowanej legalnej manifestacji. W tym przypadku celowo wepchałeś się w procesję, dodatkowo wiedziałeś już jaką trasą będzie się poruszać. I celowe pchanie się w to miejsce nie ma nic wspólnego z życiem w spokoju tylko jest demonstracją "patrzcie gdzie mam wasze zabobony",
  • Odpowiedz
@OstrzeKtoreZabijaLewakow:


całkowicie słusznie zlałem jakiegoś typa z OSP bo nie miał prawa kierować ruchem.


No chyba jednak miał prawo kierować ruchem, radze zapoznać się jako kierowca z zasadami ruchu drogowego aby nie stwarzać niebezpieczeństwa na drodze, tym bardziej że strażak miał na sobie umundurowanie co wnioskuje z twojego wpisu.

§ 2. 1. Do dawania poleceń i sygnałów uczestnikowi ruchu lub innej osobie znajdującej się na drodze upoważnione są osoby: 1) osoba
  • Odpowiedz
Mnie tam nie było opieram się na tym co napisałeś a pisałeś że jakieś umundurowanie posiadał, nie wiemy czy posiadał uprawnienia czy nie.
  • Odpowiedz