Wpis z mikrobloga

Cześć! Czy mogę na boisko betonowe(koszykówka) wymalować dysperbit?
Zależy mi na wzmocnieniu, wyrównaniu, łatwości w czyszczeniu itp.
Szkoda mi kasy na powłokę epoksydową a dyperbitu mi sporo zostało. Niby na dachy jest ale właściwości wydają się odpowiednie. Nada się? Nie będzie się ścierał?

#budownictwo #beton #pytanie
panQTAZ - Cześć! Czy mogę na boisko betonowe(koszykówka) wymalować dysperbit?
Zależy...

źródło: comment_wt4mhgLfq5NIfxXXtI4LC12dhCrUeDFo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panQTAZ: co k---a?;p dysperbit?:D stary, to zupełnie nie tego poszukujesz, zupełnie się nie nadaje do tego co chcesz uzyskać.
Jak chcesz to zrobić tanio to możesz wysmarować boisko gruntem, trochę to wzmocni nawierzchnie, jednak cudów nie oczekuj.
Są też specjalne farby do betonu z poliueretanem, ale wtedy to musisz dać piasek kwarcowy żeby nie mieć lodowiska.
  • Odpowiedz
@bohun89: Grunt mam ale po wylaniu betonu musiałem wyjechać i nie mogłem go zatrzeć w wyniku czego jest mocno porowaty. Zeszlifowałem wierzch ale te pory większe bym czymś zapchał z chęcią. Jaką ma własciwość dysperbit, że się nie nadaje?

No a żywica epoksydowa nadałaby się idealnie ale wydam 1500zł :(

Zresztą wymyśliłem - z boku boiska 2m dam dysperbit a pozostałe 8m szerokości warstwę epoksydową - sprawdzę jaka będzie różnica.
  • Odpowiedz
@panQTAZ: dysperbit po 1 jest rozpuszczalny w wodzie, więc z czasem się wymyje, po 2 obkleisz sobie nim piłkę, buty, ręce...
nie smaruj tym gównem, nie polecam 0/10 w tym zastosowaniu
w innych z resztą też, relikt - izolacja wodna która rozpuszcza się w wodzie, sam pomyśl
  • Odpowiedz