Wpis z mikrobloga

Czy jest osoba, która mogłaby napisać mi kod w javascript, który po kliknięciu pobierałby adres obecnej strony zmieniał cyferkę o jeden mniejszą (ostatnich 5 znaków w adresie to cyfry) i przechodził do nowej strony?

Mógłby ktoś poratować? Albo chociaż linka, gdzie szukać informacji na ten temat. : )

#pytanie #programowanie
  • 10
@Golomp: Ok. Sprawa wygląda tak.

Mam funkcję, która zmienia mi adres strony, przechodzi na nową. Wszystko fajnie. Ale potrzebowałbym, by automatycznie przechodziło mi dalej po kilku sekundach.

NA samym początku mam

setInterval(function(){
I na końcu

}, 8000)
Lecz niestety po tych 8 sekundach nie przechodzi na kolejne strony.
Pomiędzy kliknięciem guzika, a przejściem na kolejną stronę mam dwie identyczne akcje zrobione, które klikają link.
@GrabkaMan: tak ale kazda strona ktora sie zaladowala musi miec ten kawalek kodu poniewaz za kazdym przeladowanie strony skrypty takze sie kasuja. Zreszta po co ci przegladac w ten sposob strony? Jakis system prezentacji robisz jak pokaz slajdow?
@karer: Wszystkie znaleziska na głównej wykopać. Puściłem autoklikera, który klikał co kilka sekund w guziczek z wykopywaniem i cofaniem o stronę. Ale co jakiś czas skrypt odmawiał posłuszeństwa i nie wykopywał wszystkiego. :(