Wpis z mikrobloga

Mirunie, pytanie mam. Niebieski odebrał swoje prawko (owacja na stojąco dla @Przepior86) i w jego prawku wbite są uprawnienia od kategorii AM do kategorii B. Wszystkie, przez A1, A2, A, B1. W moim prawku z zeszłego roku natomiast widnieje tylko A i B z domysłem, że pozostałe podkategorie też mogę prowadzić. Ktoś się orientuje, cóż to za #dobrazmiana?

#motocykle #prawojazdy #samochody
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@przepiorka: ktoś mógł się pomylić. Mój ojciec miał ostatnim razem wbite na traktor czy tam ciężarówkę. Oczywiście dopóki go nie wymienił. :)
  • Odpowiedz
@enjoi: nah, on na pewno uprawnienia ma. Tato wykorzystał jakoś tą sytuację? chciałabym kiedyś się takim traktorkiem karnąć :D
@PMV_Norway: Wiem że mogę, ale jak ma się górną część prawka uzupełnione całkowicie to takie prawie #nieboperfekcjonistow. Zastanawiam się tylko nad walorami estetycznymi nie prawnymi :)
  • Odpowiedz
@przepiorka: od ostatniej zmiany dokumentów chyba tak wbijają. Jakiś czas temu było o tym gdzieś na tagu #motocykle. I było coś o tym w komentarzach.

Albo wynika to z prawa UE albo powodem było uznawanie uprawnień w innych krajach. Np. A1 przy B >3 lata wcale nie jest takie oczywiste (wbijają je w PR jak ktoś ma prawko >3 lata i wymienia blankiet? bo nie wiem)
  • Odpowiedz